Kto zastąpi Boczka w „Świat Według Kiepskich”? Te nazwiska mogą Was zaskoczyć!

6 listopada 2020
Przez: : W.M.

Chociaż od śmierci wybitnego aktora, który od lat wcielał się w postać mieszkańca ul. Ćwiartki, minęły trzy tygodnie, to jeden z tabloidów przedstawił potencjalnych następców Dariusza Gnatowskiego w serialu. Kto zastąpi Boczka w „Świat Według Kiepskich”?

Propozycja jednego z tabloidów to między innymi Popek i Mariusz Pudzianowski, ale na tym nie koniec. Możecie się zaskoczyć!

20 października media poinformowały o śmierci Dariusza Gnatowskiego. Wybitny aktor zmarł w szpitalu w wieku 59 lat. Jak podawała prasa, przyczyną zgonu była niewydolność oddechowa spowodowana zapaleniem płuc, z którym zmagał się Gnatowski. Po śmierci okazało się, że Gnatowski zaraził się koronawirusem. Aktor znany był z wielu ról, jednak z pewnością zdecydowana większość jego fanów kojarzy go jako Arnolda Boczka z serialu „Świat według Kiepskich”. Aktor wcielał się w tę postać od 1999 roku, a widzowie pokochali poczucie humoru serialowego Boczka.

Kto zastąpi Boczka w „Świat Według Kiepskich”?

Pogrzeb Dariusz Gnatowskiego odbył się w miniony wtorek na Cmentarzu Podgórskim w Krakowie. Chociaż z powodu obowiązujących restrykcji spowodowanych pandemią koronawirusa w ostatnim pożegnaniu aktora nie uczestniczyło bardzo wiele osób, mimo tego na pogrzebie pojawiła się rodzina, bliscy i tłum pozostałych żałobników w maseczkach.

Od śmierci Dariusza Gnatowskiego minęły zaledwie trzy tygodnie, a jak informuje „Super Express”, produkcja zaczęła rozglądać się za potencjalnymi kandydatami, którzy mogliby zastąpić zmarłego aktora i wcielić się w postać Boczka. Wśród nazwisk pojawia się między innymi Witold Wieliński, znany np. z serialu Echo Serca”, Cezary Żak czy Michał Piela, któremu popularność przyniosła rola aspiranta Nocula w serialu „Ojciec Mateusz”.

Co więcej, „Super Express” poinformował, że szansę na wystąpienie w serialu mają również osoby niezwiązane stricte z aktorstwem. Mowa o Popku oraz Mariuszu Pudzianowskim.

https://www.instagram.com/p/CHLc-lkB3qX/

Myślicie, że ktokolwiek jest w stanie dorównać Dariuszowi Gnatowskiemu, który przez ponad dwadzieścia lat wcielał się w postać Boczka w serialu „Świat Według Kiepskich” ?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

2 Comments

  1. Jamaica pisze:

    Michał Piela oczywiście

  2. Gg pisze:

    A może Durczok? Szuka roboty

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej