Nie wszystkie gwiazdy obchodzą Święta Bożego Narodzenia! Te nazwiska Was zaskoczą!

23 grudnia 2022
Przez: : W.M.

Okazuje się, że nie wszystkie gwiazdy obchodzą Święta Bożego Narodzenia. Wśród nich są osoby z pierwszy stron gazet. Nie brakuje również artystów, którzy otwarcie przyznają, iż nie uznają tej tradycji i nie lubią świąt. Kto w takim razie nie zasiądzie do wigilijnego stołu? Zobaczcie!

Święta Bożego Narodzenia

Nie da się ukryć, że dla wielu osób Święta Bożego Narodzenia to najważniejszy i najpiękniejszy okres w całym roku. Osoby ze świata show-biznesu w tym czasie zwalniają nieco tempo i spędzają czas ze swoimi rodzinami. W mediach społecznościowych chętnie pokazują swoje bożonarodzeniowe drzewka i pięknie przystrojone domy.

Zobacz także: Wigilia w TVP zakończyła się karczemną awanturą! Doszło do bijatyki!

Niemniej jednak nie wszystkie gwiazdy obchodzą święta, a powody mogą być niekiedy bardzo zaskakujące. Gwiazdy, które nieco inaczej spędzą ten czas, otwarcie o tym mówią! Zobaczcie, kto do nich należy!

Które gwiazdy nie obchodzą świąt?

Kuba Wojewódzki nie przepada za tym świątecznym czasem. Media donoszą, że dziennikarz nie obchodzi świąt ze względów osobistych. Od kiedy zabrakło w jego życiu jego ukochanej mamy, ten czas spędza w gronie przyjaciół bądź za granicą naszego kraju.

Kuba Wojewódzki w wannie.
Kuba Wojewódzki.

Nergal również nie obchodzi świąt. Adam Darski w ogóle nie identyfikuje się z chrześcijaństwem i jak podkreśla, nie lubi w okresie bożonarodzeniowym trzech rzeczy: obżarstwa, komercjalizacji i chaosu, który jest wszechobecny. Choć najchętniej spędza ten czas w ciepłych krajach, to dwa temu ze względu na pandemię, spędził ten czas z rodzicami.

Julia Pietrucha również nie jest fanką bożonarodzeniowego szaleństwa. W jej przypadku już od najmłodszych lat nie obchodziło się w jej domu rodzinnym Świąt Bożego Narodzenia. Dlatego nie tęskni ona za tą tradycją. Na artystce ten czas nie robi żadnego wrażenia, bo nie ma z nim żadnych miłych wspomnień.

Marcin Tyszka również nie jest fanem Świąt Bożego Narodzenia. Juror Top Model i fotograf nie raz podkreślał, że tym samym unika hipokryzji i przesadnej perfekcji, która w tym czasie jest na porządku dziennym. Ten czas, jak do tej pory najczęściej spędzał z rodziną, wybierając się do restauracji. Jak będzie w tym roku? Być może Marcin skorzysta z cateringu i tym samym wesprze lokalnych restauratorów.

Kolejną gwiazdą, która nie przepada za celebracją Świat bozonardzeniwych jest Roma Gąsiorowska. Jak przyznała: “Nie ubieram choinki, u mnie w domu jest taka tradycja, że ubiera się okno w gwiazdy betlejemskie i drzewa. Nie mam napięcia na tradycję świąteczną. My z mężem jesteśmy multikulturowi i obchodzimy nie tylko święta katolickie” — mówiła

Jak widzicie, nie wszyscy czekają przez cały rok na Święta Bożego Narodzenia! Do której grupy należycie?

Zobacz także: Przepis na wigilijny barszcz według Magdy Gessler. Palce lizać!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej