Który kolor paznokci działa na facetów jak magnes? Pewna TikTokerka już wie

Słowa kluczowe:
kolormanicurepaznokcietiktok
8 grudnia 2023
Przez: : W.M.

Mało kto z nas nie korzysta już z mediów społecznościowych, w których nie brakuje kolejnych nowych trendów. Właśnie Tik Tok opanował kolejny “tip”, którym jest przekonanie, że czerwone paznokcie posiadają wyjątkową moc przyciągania mężczyzn. Ostatnio teorię na ten temat przedstawiła pewna TikTokerka Navya Passi, która wyjaśniła, że gdy maluje paznokcie na ten kolor, momentalnie więcej mężczyzn zwraca na nią uwagę.

W dzisiejszym dynamicznym świecie mediów społecznościowych Tik Tok stał się popularnym miejsce, zwłaszcza wśród młodszych użytkowników, gdzie każdego dnia pojawiają się nowe trendy i pomysły. TikTok to nie tylko krótkie filmiki, ale także źródło cennych porad, spostrzeżeń i niebanalnych trendów, które szybko zdobywają ogromną popularność.

Jednym z ostatnich fenomenów, który zyskał uwagę społeczności, jest teoria dotycząca wpływu czerwonych paznokci w kontekście przyciągania uwagi płci przeciwnej.

Znana TikTokerka Navya Passi postanowiła podzielić się z użytkownikami swoją teorią, twierdząc, że wybór czerwonego koloru paznokci może mieć istotny wpływ na przyciąganie uwagi mężczyzn.

Który kolor paznokci przyciąga mężczyzn?

TikTokerka przyznała, że od momentu, kiedy postawiła na czerwone paznokcie, zauważyła znaczny wzrost zainteresowania ze strony mężczyzn. Jej zdaniem, mężczyźni kojarzą czerwony kolor paznokci z estetyką, którą obserwowali u ważnych kobiet w swoim życiu, takich jak matki, babcie czy nauczycielki.

“Czerwone paznokcie podobają się mężczyznom, a powodem tego jest fakt, że widzieli, jak mamy, nauczycielki i inne kobiety w ich życiu miały czerwone paznokcie lub czerwoną szminkę, co zawsze uważałam za kolor babciny, ale oni najwyraźniej nie” – zdradziła tiktokerka.

Według Passi, czerwony kolor paznokci kojarzy się mężczyznom z pewną elegancją i atrakcyjnością, którą obserwowali u kobiet pełniących ważne role w ich życiu. To symboliczne połączenie sprawia, że mężczyźni są bardziej zainteresowani kobietami noszącymi czerwony manicure.

“A teraz za każdym razem, gdy widzą u mnie czerwone paznokcie, albo to komplementują, albo po prostu to zauważają, ponieważ to ich pociąga. Co brzmi naprawdę dziwnie, gdy się nad tym zastanowić”- dodała.

@navyapassi

side note: i am now obsessed with red nails #rednailtheory #rednails

♬ unholy sped up – xxtristanxo

Czy rzeczywiście czerwone paznokcie posiadają taką “magiczną” moc przyciągania, jak sugeruje tiktokerka? Oczysćie preferencje estetyczne są kwestią indywidualną, a każdy mężczyzna może mieć inne zdanie na ten temat.

A jakie są Wasze spostrzeżenia? Czerwone paznokcie faktycznie działają na facetów jak magnes?

Czerwony kolor paznokci przyciąga mężczyzn?

Zobacz także: Burger Drwala zniknie z oferty. Znamy datę!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej