Kuba „Kubx” Świtała: [wiek, kariera, Fortnite, High League, Instagram]

8 sierpnia 2022
Przez: : KS

Kubx, a właściwie Kuba Świtała to aktualnie jeden z najlepszych graczy Fortnite w Polsce. Cieszy się także dużą popularnością na platformie Twitch. Niebawem zadebiutuje w oktagonie w federacji High League. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu poniżej!

Kubx: wiek

Z informacji, do których można dotrzeć w sieci, dowiadujemy się, że Kuba Świtała ma dopiero 19 lat. W związku z tym, jest jednym z młodszych zawodników, którzy zawalczą na gali High League. Mianowicie, urodził się 8 lipca 2003 roku.

Niestety, większość wieści na temat Kubxa odnosi się do jego kariery w branży gameingowej. Być może opowie coś więcej o sobie podczas konferencji poprzedzających galę lub na publikowanych przed nią materiałach wideo.

Kuba Świtała
Kuba Świtała zadebiutuje na High League 4

Zobacz także: Kim jest raper Macias z White Widow?

Kubx: High League

Jak się okazuje, Kuba był jedną z najczęściej wymienianych postaci przez internautów, którą ci chcieliby zobaczyć w oktagonie. Już podczas High League 4 zadebiutuje w tej freak fightowej federacji. Wiadomo, że jego pierwszym przeciwnikiem będzie Holak – innych streamer, który cieszy się dużą popularnością w sieci.

Kuba Świtała jest popularnym graczem Fortnite, który na swoim koncie ma już wiele sukcesów. Doskonale radzi sobie także na arenie międzynarodowej i należał do najlepszych drużyn. Dwukrotnie udało mu się zająć miejsce w pierwszej piątce w finałach Fortnite Championship Series.

Swoje dokonania chętnie pokazuje na Twitchu, gdzie jego konto obserwuje ponad 340 tysięcy widzów.

Kubx: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć konto Kuby na Instagramie pod nazwą @kubxfn. Na chwilę obecną jego aktywność śledzi tam już ponad 48 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej