Macias: [Krystian Maciaszczyk, White Widow, High League, Instagram]

5 sierpnia 2022
Przez: : KS

Macias, a właściwie Krystian Maciaszczyk to w ostatnim czasie jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. Przed nim nowe wyzwania, a mianowicie debiut w federacji High League. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Macias: kim jest?

Wiele osób zastanawia się, kim jest Krystian Maciaszczyk. W sieci możemy znaleźć kilka informacji o Maciasie. Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie cieszy się naprawdę dużą sympatią ze strony odbiorców. Bez dwóch zdań należy zaliczyć go do grupy najpopularniejszych raperów w ostatnim czasie w kraju.

Niestety, o życiu prywatnym Maciasa wiadomo jeszcze nie za dużo. Jednakże, możemy być pewni, że dowiemy się o nim więcej chociażby podczas konferencji poprzedzających galę High League 4, podczas której zadebiutuje popularny raper.

Macias White Widow
Macias z White Widow

Zobacz także: Co wiemy o raperze Josefie Bratanie?

Macias: kariera

White Widow to grupa raperów z Łodzi, która w ostatnim czasie pnie się w górę notowań. Jej członkowie, a wśród nich Macias mogą pochwalić się grupą naprawdę wiernych fanów. Ich kawałki cieszą się dużą liczbą odtworzeń w serwisach streamingowych, a koncert zazwyczaj odbywają się przy wypełnionej po brzegi publiczności.

Jak się okazuje, Krystian Maciaszczyk zdecydował się spróbować swoich sił na innej płaszczyźnie, niż scena. Mianowicie, dołączył do grona zawodników federacji High League, której włodarzem jest Malik Montana. Jego debiut odbędzie się podczas High League 4. Przeciwnikiem rapera będzie Josef Bratan. Ich pojedynek odbędzie się na zasadach K-1. Panowie mogą walczyć trzy trzyminutowe rundy w małych rękawicach.

Macias: Instagram

Raper z grupy White Widow prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @yungmaciasww. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 129 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej