Kuba „Paramaxil” Frączek: [wiek, kariera, Fame MMA, Instagram]

21 lipca 2022
Przez: : KS

Paramaxil, a właściwie Jalub Frączek to twórca internetowy, który w ostatnim czasie może pochwalić się kontrowersyjną opinią. Jak się okazuje, dołączył do grona zawodników Fame MMA. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Paramaxil: kim jest?

Wiele osób interesuje życie prywatne Frączka. Jak się okazuje, w sieci trudno dotrzeć do oficjalnych informacji na temat wieku twórcy internetowego. Tajemnicą pozostaje także jego status związku. Trzeba jednak przyznać, że Paramaxil jest znany głównie z afer i kontrowersji, jakie wiążą się z jego osobą.

Między innymi, jedną z najgłośniejszych spraw z jego udziałem były nagrania dla dorosłych z jego udziałem, które ujrzały światło dzienne. Całość była szeroko komentowana w sieci, także przez innych twórców.

Paramaxil kariera
Jakub Frączek

Zobacz także: Co wiemy o Konopskym?

Paramaxil: kariera

Przez długi czas Frączek zajmował się prowadzeniem streamów na platformie Twitch. Jednakże, jego konto zostało zablokowane z powodu nieodpowiednich treści, niezgodnych z polityką strony. Jak się okazuje, to stanowiło duży procent jego dochodu. W sieci pojawiły się informacji, że w związku z tym borykał się nawet z problemami finansowymi.

Już oficjalnie wiadomo, że Frączek dołączył do grona zawodników Fame MMA. Co ciekawe, jego walkę na gali Fame MMA 15 zdradził przez przypadek sam włodarz – Boxdel. Tajemnicą nie jest, że w oktagonie spotka się z innym popularnym streamerem – Franiem.  Już podczas konferencji można było zauważyć, że między twórcami internetowymi panuje naprawdę napięta atmosfera i zdecydowanie nie pałają do siebie sympatią.

Paramaxil: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą dotrzeć do profilu Kuby na Instagramie pod nazwą @paramaxil_. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 58 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej