Kuba Szafrański: [wiek, MasterChef Junior  8, Instagram]

5 maja 2023
Przez: : W.M.

Kuba Szafrański jest jednym z finalistów 8 edycji MasterChef Junior, który walczyć będzie o tytuł Mistrza Kuchni Juniorów. Co o nim wiadomo? Ile lat ma Kuba z MasterChef Junior i skąd pochodzi?

Kuba Szafrański: wiek

Kuba z MasterChef Junior ma 12 lat i mieszka w miejscowości Nasielsk położonej niedaleko Warszawy.

Uczestnik kulinarnego show na co dzień uczy się Szkoły Podstawowej nr 2 w Nasielsku. Jak sam zdradził, swoją przygodę z kuchnią rozpoczął od gotowania z babcią i mamą w domowym zaciszu.

MarterChef Junior 8

Premiera najnowszej edycji MasterChef Junior miała miejsce 5 marca tego roku. Do programu po raz kolejny zgłosiło się wielu utalentowanych i młodych kucharzy w wieku od 8 do 13 lat. Jurorzy w składzie Anna Starmach, Michel Moran oraz Tomasz Jakubiak wybrali łącznie 40 kandydatów, którzy przeszli do kolejnego etapu. Do finałowych odcinków zaproszono ostatecznie szesnaście osób, a w każdym z następnych odcinków szanse na wygraną tracili kolejni uczestnicy.

Do finału jurorzy wyłonili troje najzdolniejszych w ich opinii młodych kucharzy, pośród których znaleźli się Kaja Ciąpała, Ignacy Jabłoński oraz Jakub Szafrański.

Finał 8 edycji MasterChef Junior, w którym poznamy zwycięzcę, wyemitowany zostanie 7 majq. W ostatnim odcinku najnowszego sezonu widzowie zobaczą konkurencje trzech drużyn prowadzonych przez Anię Starmach, Michela Morana oraz Tomka Jakubiaka, których zadaniem będzie przygotowanie jednego z trzech dań: paella, risotto lub nasi goreng.

Podczas finałowego odcinka odbędzie się także pojedynek na najlepsze menu degustacyjne, a w rywalizacji do wygranej stanie trzech wyłonionych wcześniej finalistów. To jurorzy zdecydują, kto wygra 8 edycję MasterChef Junior i tym samym otrzyma tytuł Mistrza Kuchni Juniorów, nagrodę w wysokości 15 tys. złotych oraz wyjazd na wymarzoną wycieczkę.

Finał 8 edycji MasterChef Junior rozpocznie się o godz. 20:00 na antenie TVN.

Zobacz także: Kim jest Kaja z MasterChef Junior?

Kuba Szafrański: Instagram

Kuba z MasterChef Junior prowadzi swój profil na Instagramie. Konto 12-latka znaleźć można w sieci pod nazwą @kuba_masterchef.

źródło: TVN/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej