Połącz się z nami

Kuba Wójcik z „Hotel Paradise 3” podsumował zachowanie Miłosza i Ohy! Mocne słowa!

Kuba Wójcik

Rozrywka

Kuba Wójcik z „Hotel Paradise 3” podsumował zachowanie Miłosza i Ohy! Mocne słowa!

Czwarta edycja programu Hotel Paradise wzbudza skrajne emocje wśród widzów. Jedną z osób, która śledzi losy uczestników zanzibarskiego hotelu, jest Kuba Wójcik, który sam miał okazję spróbować swoich sił w tym programie. Co myśli o decyzji Miłosza i zachowaniu Ohy? Mocne słowa.

Kuba Wójcik w Hotelu Paradise 

Kubę poznaliśmy w trzeciej edycji kontrowersyjnego reality-show stacji TVN7.  Do Hotelu Paradise dołączył już w trakcie trwania programu. Choć w zanzibarskim hotelu nie znalazł miłości, to jak pamiętamy, próbował stworzyć tam relację z Luizą. Koniec końców pożegnał się z Hotelem Paradise decyzją pozostałych uczestników.

Zobacz także: Kuba Wójcik występował już na ekranie. Hotel Paradise to nie jest jego debiut.

Kuba Wójcik z uczestnikami Hotelu Paradise.
Kuba Wójcik w programie Hotel Paradise.

Od tamtej pory Kuba jest bardzo aktywny na Instagramie, gdzie prowadzi swój profil. Jest również wiernym widzem nowej edycji Hotelu Paradise. Niejednokrotnie także na profilu programu w mediach społecznościowych komentował postępowanie uczestników nowej edycji. Warto dodać, że 24-latek nie owija w bawełnę, a w sieci jego wpisy są chętnie komentowane przez internautów.

Postanowiliśmy zapytać Kubę, co sądzi o ostatniej sytuacji w rajskim hotelu, która odbiła się szerokim echem w mediach i wzbudza ogromne emocje wśród widzów. Przypomnijmy, że podczas ostatniego  Rajskiego Rozdania Miłosz wyrzucił z programu Wiktorię i tym samym jego nową partnerką w programie została Oha. Fani Hotelu Paradise zarzucili nawet produkcji, że nie reagowała na skandaliczne zachowania uczestników względem Wiktorii. 

Zobacz także: Widzowie oburzeni decyzją Miłosza! Nie przebierają w słowach.

Co o decyzji Miłosza myśli Kuba?

Jakub, który doskonale wie, jakie emocje mogą towarzyszyć uczestnikom, nie ukrywa, że nie rozumie decyzji Miłosza. Jak zaznaczył, chłopak swoim wyborem sam wyrządził sobie krzywdę.

“Decyzja Miłosza jak widać, była podjęta pod wpływem mega emocji. Nie do końca da się wytłumaczyć, co nim kierowało, ale sam sobie chyba zrobił tym krzywdę”. – powiedział Kuba dla Obcas.pl

Kuba skomentował również zachowanie Ohy, która nie da się ukryć, jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek czwartej edycji Hotelu Paradise. Jak podkreślił w rozmowie z Obcas.pl, nie podoba mu się nastawienie Ohy do pozostałych osób w programie.

“Postawa Ohy jest tak odpychająca, że ciężko ją oglądać. Ludzie sami widzą, jak jest, więc chyba nie muszę dolewać oliwy do ognia. Co innego, jeśli ktoś popełni jakiś błąd jednorazowy, a co innego, jeśli ktoś ma takie ciągłe nastawienie do innego człowieka”.

Na koniec dodał, że to sami uczestnicy zgotowali sobie taki los, bo raj zamienili w piekło.

“Ogólnie życzę im, aby atmosfera w Hotelu się zmieniła, bo sami sobie zgotowali tam piekło, a nie raj” – dodał Wójcik

Zgadzacie się ze zdaniem Kuby?

Źródło: Instagram Kuby Wójcika / Hotel Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry