Połącz się z nami

Kuba Wojewódzki dosadnie oznajmił, co myśli o TVP!

Kuba Wojewódzki oświadczenie o tvp

Z życia gwiazd

Kuba Wojewódzki dosadnie oznajmił, co myśli o TVP!

Kuba Wojewódzki dosadnie i w ostrych słowach wyraził swoje zdanie na temat TVP. Na Instagramie udostępnił post wraz ze zdjęciem swojego identyfikatora z lat 90., kiedy był współpracownikiem telewizji.

Kariera

Kuba Wojewódzki urodził się 2 sierpnia 1963 roku w Koszalinie. To polski dziennikarz muzyczny, radiowy oraz prasowy. Ponadto jest publicystą, satyrykiem, felietonistą i celebrytą. Związany jest ze stacją telewizyjną TVN oraz tygodnikiem Polityka. Swoją karierę telewizyjną rozpoczął w programie Rockandroller w TVP1. Znany jest również z roli jurora w słynnym Idolu, w którym występował przez 4 edycje. Niezwykle dużą popularnością cieszy się jego autorski program, w którym przeprowadza wywiady ze znanymi osobami. Dodatkowo jesienią 2018 roku Wojewódzki wydał swoją książkę Nieautoryzowana autobiografia, nad którą pracował przez 6 lat.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki ostro o Michale Wiśniewskim

Oburzenie dotyczące TVP

Media od kilku tygodni wciąż mówią o TVP. Wszystko za sprawą polityków, którzy nie wyrazili zgody na przekazanie 2 mld złotych na onkologię. Postanowiono jednak, że ta ogromna suma pieniędzy trafi do… TVP. Mnóstwo osób oburzyło się i nie kryło zdenerwowania.

Warto wspomnieć również o żenującym materiale dotyczącym Kingi Rusin, który pojawił się w oficjalnych Wiadomościach w TVP. W prześmiewczy sposób opowiadał o dziennikarce, która po oscarowej gali znalazła się na przyjęciu u słynnej Beyonce i Jay’a Z. Fragment postu Rusin został przeczytany przez lektora, który nieudolnie naśladował kobiecy głos. Ponadto, Rusin nazwano „polską celebrytką złaknioną blichtru Hollywood”. Kilkuminutowy materiał zakończył się zmanipulowanymi wypowiedziami znanych osób oraz wpadkami TVN-u i innych gwiazd. Więcej na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Kuba Wojewódzki dosadnie o TVP

O całej sytuacji związanej z telewizją publiczną wypowiedziało się wiele znanych osób. Tym razem głos postanowił zabrać Kuba Wojewódzki. Na swoim profilu na Instagramie umieścił identyfikator z lat 90., kiedy to pracował dla TVP. Dodatkowo napisał:

„Koleżanki i Koledzy. Też tam kiedyś byłem ale dawno sobie poszedłem✌️ Czego i Wam życzę⚠️ PS Więcej wiary w swój talent🔝 „

Pod postem znalazło się również wiele pozytywnych komentarzy, w których internauci zgadzają się z Wojewódzkim. Warto zauważyć, że coraz więcej osób otwarcie zaczęło wyrażać zdanie na temat kontrowersjach związanych z Telewizją Publiczną.

źródło: Instagram Kuba_wojewodzki_official

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry