Kuba Wojewódzki pokazał roznegliżowane zdjęcie partnerki! W sieci zawrzało!

31 stycznia 2023
Przez: : M.J

Kuba Wojewódzki wprost kocha prowokować, a tym razem przeszedł samego siebie. Na jego profilu w mediach społecznościowych pojawiło się bardzo intymne zdjęcie kobiety. Showman nie daje o sobie zapomnieć, a tym zdjęciem tylko podgrzał atmosferę na swoim profilu.

Kuby Wojewódzkiego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Można śmiało powiedzieć, że jest jedną z nielicznych osób w polskim show-biznesie, której udało się stworzyć markę samą w sobie. Od lat szokuje i sprawia, że słuch o nim nie ginie, a jego kolejne podboje miłosne za każdym razem są ochoczo komentowane przez media.

Od jakiegoś czasu Wojewódzki związany jest z Anną Markowską. Modelka, którą widzowie mogli bliżej poznać w programie Top Model, już niejednokrotnie wypowiadała się na temat związku z showmanem. Choć znajdziemy ich wspólne zdjęcia w sieci, to oni sami niechętnie obnoszą się ze swoim związkiem. Tym razem Wojewódzki postanowił przypomnieć o sobie publikując roznegliżowane zdjęcie młodej kobiety. Nie da się ukryć, że tym samym sprowokował obserwatorów swojego profilu na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Markowska żałuje, że ujawniła związek z Wojewódzkim? „To cena, którą muszę zapłacić za związek z tym człowiekiem”

Wojewódzki szokuje intymnym zdjęciem partnerki

Na Instagramie Wojewódzkiego znajdziemy wiele zdjęć z jego wojaży. Obecnie dziennikarz także przebywa na wakacjach, skąd coraz chętniej dzieli się zdjęciami. Ostatnie zdjęcie, które pojawiło się na jego profilu nie przedstawia jednak rajskich widoków, ale widzimy na nim krągłe pośladki młodej kobiety. 59-latek chciał nieco odwrócić uwagę od ponętnych kobiecych kształtów ze zdjęcia podpisując je:

“Dziś rano trochę padało”

Nie da się ukryć, że w komentarzach pod zdjęciem momentalnie zawrzało.

“Nie udostępniłbym nigdy publicznie nagiego zdjęcia Mojej kobiety”

“A czy deszcz wiedział, że jest fotografowany? 😏”

Kuba od jakiegoś czasu przebywa w Meksyku i chętnie pokazuje zdjęcia z tego rajskiego zakątka świata. Nie da się jednak ukryć, że fotka z nagą kobietą wzbudza większe emocje wśród internautów niż piękne widoki. Musicie przyznać, że Wojewódzki doskonale wie, co robi.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej