Kuba Wojewódzki wytłumaczył się z żartu o Jacku Jelonku – co ma na swoją obronę?

27 października 2021
Przez: : MC

Kuba Wojewódzki w ostatnim odcinku swojego programu gościł Jacka Jelonka i Aggie Lal z programu Prince Charming oraz Krzysztofa Stanowskiego. Na antenie padł żart, który oburzył internautów. Kuba postanowił się wytłumaczyć.

Prince Charming

Prince Charming to wyjątkowy program, jakiego na polskiej antenie jeszcze nie było. Głównym uczestnikiem show jest Jacek Jelonek – model i fotomodel, który za pośrednictwem programu szuka partnera. O jego serce stara się 13 mężczyzn, którzy wspólnie z Jackiem spędzają czas w hiszpańskiej willi. Widzowie są świadkami ich wspólnych randek, a także obserwują ich codzienne życie. Prowadzącą show jest Aggie Lal.

Zobacz także: Opinie widzów na temat Prince Charming

W kolejnych etapach programu Jacek eliminuje uczestników, aby w wielkim finale wybrać, z którym kandydatem chce stworzyć związek.

Jacek Jelonek

Kuba Wojewódzki wytłumaczył się z żartu

Kuba Wojewódzki gościł w ostatnim odcinku swojego programu Jacka Jelonka, Aggie Lal oraz Krzysztofa Stanowskiego. Podczas rozmowy o nagraniach do programu Prince Charming, Jacek wyznał, że grafik był bardzo napięty, na co Kuba odpowiedział żartem. Prowadzący z uśmiechem powiedział, że słowa te z ust Jacka brzmią, jakby to osoba będąca grafikiem była napięta.

W sieci rozpętała się burza, a liczne grono internautów uznało żart za obraźliwy i nie na miejscu. Na komentarze postanowił odpowiedzieć sam Kuba, który poinformował, że konsultował go z przyjaciółmi ze środowiska LGBT.

“Zapytałem kilku zaprzyjaźnionych przedstawicieli środowiska #lgbt czy ten żart ich obraża. Odpowiedź była jednoznaczna. Więc zanim włączysz komputer żeby coś napisać o homofobii włącz myślenie… 🧠🏳️‍🌈” – napisał Kuba na swoim Instagramie.

Fragment odcinka, w którym pada żart możecie obejrzeć poniżej:

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy popierających Kubę:

“Jasne! Dystansu ludzie. Bez napinki”

“Żarcik w punkt” – czytamy.

Co myślicie o tej sprawie? Podzielacie zdanie internautów?

źródło: Instagram Kuby Wojewódzkiego / Jacka Jelonka

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej