Połącz się z nami

Kubicka i Baron planowali fałszywe zaręczyny? Jest odpowiedź Sandry!

Fałszywe zaręczyny Kubickiej i Barona?

News

Kubicka i Baron planowali fałszywe zaręczyny? Jest odpowiedź Sandry!

Do mediów trafiła informacja o fałszywych zaręczynach celebrytki, która w ten sposób chciała zyskać popularność. Wielu twierdzi, że informacja mogłaby dotyczyć Sandry Kubickiej. Gwiazda odniosła się do tych spekulacji! om o fałszywych zaręcz Kubicka zaprzecza plotkom o fałszywych zaręczynach!

Fałszywe zaręczyny celebrytki

Jeden z reporterów portalu Wirtualna Polska Michalski podsłuchał rozmowy asystenta jednej ze znanych celebrytek odnośnie jej fałszywych zaręczyn i wszystko opisał na swoim proflu na Twitterze:

„Nie chciałbym nikomu pokrzyżować życiowych planów, ale pewna mało dyskretna osoba, która jest asystentem polskiej influencerki/gwiazdy/celebrytki, na cały regulator omawiała w kawiarni szczegóły zbliżających się fejkowych zaręczyn z podstawionym narzeczonym”

Dziennikarz opisał, o czym toczyła się rozmowa. Jedna ze znanych celebrytek zaplanowała swoje fejkowe zaręczyny, po czym miała odbyć się sesja, występ w programie, a później rychłe rozstanie.

„Działo się to w kawiarni. Mimowolne słuchanie tego nie było komfortowe, ale nie pomogły nawet słuchawki. Zaplanowali fotografa, publikację zdjęć i rozmowę w popularnym programie. Muszą jeszcze ustalić wspólną wersję, czym zajmuje się narzeczony (…) później wszystko się rozpadnie „ze względu na konflikt”, ale ponoć „wszyscy będą zachwyceni” i najważniejsze, „żeby dobrze się sprzedało i pieniądze z kieszeni wypadały”. Ponoć promocja twórczości na narzeczonego ma zagwarantować sukces…”

Kubicka zaprzecza plotkom o fałszywych zaręczynach!

Po opublikowaniu tego wpisu i artykułu zamieszczonemu na jednym z portali plotkarskich, wielu internautów nie miało wątpliwości, że sprawa ta mogła dotyczyć Sandry Kubickiej i Barona.

Zobacz także: Kubicka i Baron są parą!

Niektórzy wprost pytali gwiazdy, czy rzeczywiście informacje zawarte w artykule dotyczą jej związku. Celebrytka od razu zamieściła wyjaśnienia na swoim Instagramie i zaprzeczyła tym plotkom. Kubicka odniosła się do komentarzy internuatów, którzy sugerowali, że to Sandra i Baron planują fejkowe zaręczyny. Podkreśliła, że nie posiada agenta tylko agentkę, zatem nie ma mowy o tym, że to o nią chodzi.

Fałszywe zaręczyny gwiazdy
Screen InstaStory Sandry Kubickiej
Baron i Kubicka zaręczą się?
Screen InstaStory Sandry Kubickiej
Screen wiadomości do Kubickiej
Screen InstaStory Sandry Kubickiej

Wszystko wskazuje na to, że sprawa ta wcale nie dotyczy Sandry i Barona.

Macie pomysł, o którą z celebrytek może chodzić?

Źródło: pudelek, Instagram Sandry Kubickiej, Instagram Barona

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry