Sandra Kubicka i Baron są parą?! “Jestem zakochana na maksa”! Wszystko jasne!

Słowa kluczowe:
Baronsandra kubickazwiązek
30 września 2021
Przez: : M.S.

Modelka wyznała, że ma chłopaka i jest w nim bardzo zakochana. Wiele wskazuje na to, że jej partnerem jest były facet Blanki Lipińskiej i Julii Wieniawy! Czy rzeczywiście Baron i Sandra Kubicka są parą? Informatorzy twierdzą, że tak!

Sandra Kubicka to polska modelka, która karierę zrobiła również za Oceanem. Dwa lata temu gwiazda wzięła udział w tanecznych show Polsatu Taniec z Gwiazdami, gdzie dotarła do półfinału. Wtedy modelce kibicował jej ówczesny narzeczony Kaio, jednak niedługo po zakończeniu programu para rozstała się. Niedługo po tym były partner Kubickiej związał się z modelką Viktorią. W międzyczasie Sandra również spotykała się z różnymi przystojniakami.

Zobacz także: Kubicka i związku Opozdy i Królikowskiego

Sandra Kubicka ma nowego partnera!

Jakiś czas temu media spekulowały o tym, że Kubicka ponownie jest zakochana. Modelka potwierdziła tę informację z rozmowie z reporterką jastrzabpost. Jak się okazuje, Sandra oszalała na punkcie swojego nowego partnera. Wyznała, że aktualny związek jest inny niż poprzednie, gdyż nie jest medialny:

“Jestem zakochana na maksa i nigdy nie miałam tak spokojnej miłości jak teraz. Tego się nie będzie już długo dało ukryć, bo już i tak wszyscy gadają o tym i wiedzą, tylko nie medialnie. Pewnie gdzieś nas wyhaczycie.”

Modelka zdecydowała, że chciałaby jak najdłużej cieszyć się swoim związkiem bez pokazywania go światu. Poprzednie jej relacje kończyły się fiaskiem, dlatego Kubicka zdecydowała, że póki co nie chce ogłaszać, z kim się spotyka:

Jak pokazywałam swoje związki i się z tym afiszowałam, to tak jakby klątwa nade mną wisiała. Nagle były awantury, kłótnie, rozstawaliśmy się, odwoływałam dwa razy ślub. I uznałam, że posłucham się mojej babci i mojej mamy i schowam to, jak najdłużej się da. Chcę się nacieszyć nim póki mogę, a nie pokazywać go na ściankach, mediach itd. Chce się nacieszyć naszą prywatnością jak najdłużej mogę. Chcielibyśmy, żeby to od nas wyszło, że jesteśmy razem, a nie od reszty świata. Może nie długo, ale intensywnie, bo codziennie. My mieszkamy razem praktycznie.

Baron i Sandra Kubicka są parą?

Chociaż Sandra nie chce zdradzać, kto skradł jej serce, wielu twierdzi, że obecnym partnerem Kubickiej jest… Baron! To ponoć były partner Blanki Lipińskiej i Julii Wieniawy zawrócił w głowie pięknej modelce! Zapytana o relacje z muzykiem Afromental, Sandra nie zaprzeczyła pogłoskom, jednak również nie potwierdziła doniesień. O Baronie natomiast wypowiedziała się zaskakująco miło!

Nie chcę o tym mówić. Z Baronem znamy się bardzo długo. Jest cudownym mężczyzną. Uwielbiam go.

Chociaż ani Baron ani Kubicka nie przyznali się do związku, to jak donosi Pudelek ich relacja kwitnie w najlepsze! Chociaż modelka chciałaby już pochwalić się swoją miłością, muzyk wolałby tą informacje jak najdłużej utrzymać w tajemnicy:

Sandra i Baron spotykają się już od dłuższego czasu. Można ich spotkać razem na imprezach. Baron bardzo dba, by fotoreporterzy nie wypatrzyli ich razem. Po doświadczeniach z Blanką wie już, jak dobrze ukrywać się przed paparazzi i nie chce wystawiać swojego związku na widok publiczny. To Sandra chciałaby już ujawnić łączącą ich relację i móc pokazywać się z nim na ściankach, ale na prośbę Alka milczy.

Myślicie, że Kubicka i Baron są parą? Być może niebawem zakochani się ujawnią!

Źródło: jastrzabpost, Instagram Sandry Kubickiej, Instagram Barona

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej