Kubicka kupiła sobie pierścionek za kilka tysięcy złotych! “Z miłości od siebie dla siebie”

25 sierpnia 2020
Przez: : M.J

Nie od dziś wiadomo, że kobiety kochają diamenty. Sandra Kubicka nie chciała czekać, aż dostanie diamentowy pierścionek od mężczyzny i sama postanowiła sprawić sobie prezent. Oczywiście wizytą u jubilera i swoim zakupem pochwaliła się na swoim profilu w mediach społecznościowych! Zobaczcie! Kubicka kupiła sobie pierścionek za kilka tysięcy złotych!

Sandra Kubicka pomimo swojego młodego wieku osiągnęła bardzo wiele zarówno w Polsce, jak i w Stanach Zjednoczonych. Zapewne każdy fan Kubickiej doskonale wie, że ostatnio w życiu modelki dużo się działo.

Jeszcze jakiś czas temu swoje życie wiodła za oceanem, gdzie wraz z Kaio Alvesem Goncalvesem planowała ślub. Chociaż nic na to nie wskazywało, związek tej dwójki dobiegł końca, a Kubicka opuściła Miami i przeprowadziła się do Polski.

To właśnie z Polską Sandra związała swoją przyszłość i wszystko wskazuje na to, że radzi sobie całkiem nieźle. Ostatnio modelka wypuściła swoją własną linię perfum, które cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet.

Zobaczcie: Perfumy Sandry Kubickiej! Oficjalnie ruszyła ich sprzedaż!

Jak każda kobieta, Sandra uwielbia dobre kosmetyki, modne ciuchy i błyskotki. Teraz na swoim Instagramie pochwaliła się zakupem pierścionka z diamentami, który kosztuje krocie! Zobaczcie!

Kubicka kupiła sobie pierścionek za kilka tysięcy złotych!

Na InstaStories Sandry Kubickiej pojawiły się nagrania z jednego z salonów jubilerskich. Sandra sprawiła sobie prezent za bagatela ponad 9 tys. zł. Jak zaznaczyła, nie zamierza czekać na mężczyznę, który kupi dla niej diamenty i sama je sobie sprawiła.

“Z miłości od siebie dla siebie” – słyszymy na nagraniu.

Trzeba przyznać, że ten pierścionek robi ogromne wrażenie.

Przypomnijmy również, że ostatnio Sandra rozpieszcza siebie do granic możliwości. Całkiem nie dawno stała się również właścicielką luksusowego domu na wsi nieopodal naszej stolicy.

“Znalazłam już dom. Przeprowadzam się za dwa tygodnie. Agentka nieruchomości śmiała się ze mnie, że przeprowadzam się z Miami na wieś. A ja sobie właśnie tak to wyobrażałam – ogromny dom przy lesie, ze śpiewającymi ptakami. Chce mieć ogródek, w którym będę  sadzić poziomki, truskawki. I znalazłam. Zajęło mi to trochę czasu, ale właśnie tak sobie to wyobrażam”– mówiła jakiś czas temu w jednym z wywiadów.

Zobaczcie również: Luksusowe życie Sandry Kubickiej! Skąd bierze na to pieniądze?

Jak podoba Wam się prezent, jaki sprawiła sobie Sandra?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej