Kubicka pokazała ślubną sukienkę! Robi wrażenie!

5 lutego 2020
Przez: : M.J

Sandra Kubicka dopiero w lipcu stanie na ślubnym kobiercu, ale już teraz na swoim Instagramie pokazała przedsmak tego, jak będzie wyglądała. Czy w tym ważnym dniu postawiła na klasykę, czy jednak zaskoczy swoją kreacją? Zobaczcie! Kubicka pokazała ślubną sukienkę!

Sandra Kubicka do polskiego show-biznesu weszła z dużym przytupem. Modelka, która większość życia spędza w Stanach Zjednoczonych, gdzie na co dzień mieszka i pracuje, jakiś czas temu podbijała tańcem serca Polaków w programie Taniec z Gwiazdami. Sandra pomimo tego, że był to jej pierwszy udział w polskim programie rozrywkowym, doszła aż do półfinału, gdzie musiała uznać wyższość Basi Kurdej-Szatan i Damiana Kordasa.

Kubicka od jakiegoś już czasu spotyka się z Kaio Alvesem Goncalvesem, o którym głośno mówi, że jest miłością jej życia. Mężczyzna był przy Sandrze na widowni tanecznego show oraz kiedy zdiagnozowano u niej poważną chorobę, a jej kondycja psychiczna znacznie podupadła. Po paru miesiącach Kaio oświadczył się modelce, a na jej Intagramie mogliśmy przeczytać wyznanie miłosne:

“Już niedługo bierzemy ślub! Bez znaczenia jak i kiedy… Od dnia, w którym cię poznałam, wiedziałam, że jesteś tym jedynym. Poznałeś mnie, gdy byłam w bardzo złej kondycji… i spójrz, pomogłeś mi przejść przez to wszystko i nadal tu jesteś. Będę cię kochać aż do śmierci”

Modelka w swoich mediach społecznościowych zdradza coraz więcej szczegółów na temat uroczystości, która zbliża się wielkimi krokami. Zobaczcie!

Kubicka pokazała ślubną sukienkę!

Jak już mogliśmy się dowiedzieć z profilu na Instagramie Kubickiej, ślub zaplanowany jest w lipcu. Jak również wiadomo, modelka szykuje się na dwie ceremonie. Mniejsza odbędzie się w Miami dla najbliższych przyjaciół pary, a oficjalna ceremonia w naszym kraju. Jak również wiemy, Sandra i Kaio nie zamierzają brać ślubu kościelnego. Zobaczcie TUTAJ!

https://www.instagram.com/p/B5aVCvEgGNT/

Znamy już kilka szczegółów na temat zamążpójścia Kubickiej. Wiadomo również, jak wygląda jej pierścionek zaręczynowy. A co będzie miała na sobie tego wyjątkowego dnia?

Na Instagramie Sandry pojawiło się zdjęcie, na którym mogliśmy zobaczyć jej ślubną sukienkę. Jak zaznaczyła, jest to kreacja na jej pierwszy ślub, który odbędzie się w Miami. Sukienka pochodzi od Millanova i, jak również dodała Sandra w opisie zdjęcie, nie należy do “łatwych” panien młodych. Jej post tak szybko jak się pojawił, równie szybko zniknął z jej profilu, lecz mamy dla Was screen sukienki Kubickiej.

“Pierwsza suknia ślubna na nasz mały ślubny ślub w Miami jest tutaj .. wykonana przez @millanova 💎 dziękuję wam za kontakt ze mną, wiem, że nie jestem łatwą panną młodą”- taki napis widniał pod zdjęciem sukienki ślubnej.

Źródło:
https://www.instagram.com/sandrakubicka/

W komentarzach pod powyższym zdjęciem pojawiło się wiele gratulacji, a ślubna kreacja najwidoczniej spodobała się wielu osobom. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy Sandrę w całej okazałości, bo na pewno będzie piękną Panną Młodą!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej