Kubicka trafiła do szpitala! Modelkę z planu TVP zabrało pogotowie…

13 października 2023
Przez: : W.M.

Sandra Kubicka kilka tygodni wcześniej przekazała swoim fanom druzgocącą diagnozę. Jak wyjawiła, lekarze zdiagnozowali u niej stan przednowotworowy. Niestety wszystko wskazuje na to, że ukochana Barona mierzy się z kolejnymi problemami zdrowotnymi. Kubicka musiała przerwać nagrywanie finałowego odcinak Rytmów Dwójki. W związku z bólem celebrytkę z planu musiało zabrać pogotowie.

Sandra Kubicka, znana modelka i prowadząca nowy program Rytmy Dwójki, niedawno podzieliła się druzgocącą diagnozą, informując swoich fanów o stanie przednowotworowym szyjki macicy.

Jak zapewne wiedzą wszyscy fani Sandry, 28-latka od dłuższego czasu zmaga się z zespołem policystycznych jajników, co przyczyniło się do licznych problemów zdrowotnych.

Niestety pod koniec sierpnia modelka ze łzami w oczach ogłosiła, że usłyszała od lekarzy druzgocącą diagnozę, bowiem wyniki cytologii wykazały u niej stan przednowotworowy szyjki macicy. Mimo wszystko Sandra Kubicka postanowiła walczyć i poddać się leczeniu.

Zobacz także: Sandra Kubicka przekazała dramatyczne wieści – „mam stan przednowotworowy”

Kubicka zabrana przez pogotowie

Teraz okazuje się, że ukochana Barona ma kolejne problemy zdrowotne. Ostatnio modelka otrzymała szansę współprowadzenia programu Rytmy Dwójki na antenie TVP.

Podczas nagrywania finałowego odcinka Sandra Kubicka nagle doznała silnego bólu brzucha i została odwieziona do szpitala. Informacje o jej stanie zdrowia momentalnie obiegły media. Doniesienia potwierdzili prowadzący program Pytanie na śniadanie.

Niestety Kubicka nie mogła kontynuować nagrań.

“Sandra zeszła ze sceny, a program poprowadziła dalej sama Iza” – donosi informator Świata Gwiazd.

Niestety, nie jest jeszcze jasne, co dokładnie wydarzyło się z Sandrą Kubicką i jakie były przyczyny jej nagłego bólu brzucha, ale nie da się ukryć, że sytuacja jest poważna.

“Na miejscu są pielęgniarze, bo na planie takich formatów zawsze są. Sytuacja była jednak poważniejsza, skoro zdecydowano o odwiezieniu Sandry do szpitala” – cytuje portal.

Jak donoszą informatorzy, Baron, który obecny był na planie, gdyż jak dobrze wiedzą widzowie, bierze także udział w Rytmach Dwójki, jest bardzo zaniepokojony i przejęty stanem zdrowia partnerki.

„Baron był zdruzgotany, bo występuje w tym programie. Musiał być w studiu, ale na szczęście była też jej menadżerka, która się nią zaopiekowała”

Nie wiadomo jeszcze, co dokładnie dzieje się ze zdrowiem Sandry Kubickiej.

Życzymy Sandrze szybkiego powrotu do pełni sił.

Sandra Kubicka/ fot. AKPA
Kubicka zabrana przez pogotowie
Sandra Kubicka/ fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej