Sandra Kubicka przekazała dramatyczne wieści – „mam stan przednowotworowy”

30 sierpnia 2023
Przez: : M.J

Sandra Kubicka za pomocą swojego profilu w mediach społecznościowych przekazała smutne wieści. 28-latka wyznała, że usłyszała druzgocącą diagnozę. Jak czytamy, odebrała wyniki cytologii, które okazały się złe…

Sandra Kubicka głośno mówi o swoich problemach zdrowotnych i zawsze podkreśla, jak ważne są regularne badania. Modelka jakiś już czas temu wyznała, że zmaga się z zespołem policystycznych jajników. To właśnie to schorzenie przysporzyło jej wielu kłopotów zdrowotnych takich jak: spore wahania wagi, czy kłopoty z nieregularną miesiączką.

Modelka zawsze głośno podkreślała, jak ważne jest dla niej zdrowie, dlatego też od lat jest pod stałą opieką lekarzy. Niestety, ale ostatnio usłyszała druzgocącą diagnozę.

ZOBACZ TAKŻE: Sandra Kubicka w końcu skomentowała swój kryzys w związku!

Sandra Kubicka ma stan przednowotworowy

Ukochana Barona na swoim Instagramie podzieliła się smutną wiadomością. Już na wstępie podkreśliła, że diagnoza, jaką usłyszała od swojego lekarza zwaliła ją z nóg.

“Cześć, nic nie powiem, bo głos mi się nadal łamie i dalej wyję… Przepłakałam całą noc. Bardzo często słyszę: „Sandra, jesteś młoda”. No właśnie. Mam 28 lat i wczoraj płakałam, zadając sobie pytanie, dlaczego to wszystko dzieje się akurat mi? Przecież jestem taka młoda”- czytamy.

Następnie poinformowała, że otrzymała telefon od lekarza, który przekazał jej diagnozę. Okazuje się, że wyniki cytologii wyszły złe i wskazują na stan przednowotworowy szyjki macicy. Choć żadna z kobiet nie chciałaby usłyszeć takiej diagnozy, to Sandra nie zamierza się poddawać.

Przyznała, że dzięki szybkiej diagnozie może już teraz zacząć leczenie i ma spore szanse na wyzdrowienie.

“Zadzwonił do mnie wczoraj mój lekarz. Wyniki cytologii wróciły złe… Robię cytologię co cztery miesiące, dlatego, że jestem w grupie wysokiego ryzyka. Dzięki temu, że robię je często, złapaliśmy „dziada” w odpowiednim momencie. Mam stan przednowotworowy szyjki macicy. Od dzisiaj zaczynam leczenie”

Sandra Kubicka przekazała dramatyczne wieści / fot. Instagram.

Po raz kolejny modelka podkreśliła, jak ważne są regularne badania. Gdyby z tym zwlekała mogłoby być już za późno.

Sandra Kubicka przekazała dramatyczne wieści / fot. Instagram.

Życzymy Sandrze dużo siły. Trzymamy kciuki za szybko powrót do zdrowia!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej