Kubicka w jedwabnym secie za blisko 3 tysiące złotych! Jest wart swojej ceny?

3 czerwca 2023
Przez: : M.J

Sandra Kubicka na jednym z opublikowanych nagrań na swoim Instagramie pochwaliła się swoją modową perełką. Jest nią zestaw warty blisko 3 tysiące złotych. Zobaczcie jego firmę, model oraz cenę.

Sandra Kubicka zawodowo

Sandra Kubicka długo dzieliła swoje życie między Stanami Zjednoczonymi, a Polską. Od pewnego czasu na stałe przeniosła się do naszego kraju, gdzie z wielkim powodzeniem otwiera coraz to nowsze biznesy. Sandra ma na swoim koncie firmę Sandra’s fit zawierającą zdrowe przekąski, Sandra’s Catering – oferującą fit catering, Eko Wybór – produkty do sprzątania przyjazne środowisku, All Wonder – oferującą zmysłową bieliznę, Stay Fit with Sandra – czyli platformę treningową prowadzoną przez samą Sandrę.

Modelka bardzo aktywnie prowadzi również swój profil w mediach społecznościowych. Instagram Sandry zgromadził już ogromną ilość obserwujących go osób. Obecnie jest to blisko 700 tysięcy, a liczba ta ciągle rośnie!

Jakimi zdjęciami dzieli się Sandra? Przede wszystkim pokazuje swoje codzienne życie, zawodowe angaże a także ujęcia z ukochanym. Dużą część stanowią również ciekawe stylizacje modelki. Oto jedna z nich.

ZOBACZ TAKŻE: Kubicka w ultra modnym garniturze za blisko 2500 złotych! Sztos!

Sandra Kubicka ,modelka
Sandra Kubicka

Jedwabny set na lato

Jedna z najnowszych stylizacji Sandry, jak zwykle została pokazana na portalu Instagram. Modelka opublikowała krótkie nagranie w pięknym, jedwabnym secie.

Komplet pochodzi z oferty marki Sidro. Składa się na niego:

  • LAGUNA- Top jedwabny – materiał do wykonania topu został sprowadzony specjalnie z Włoch. Jest to naturalny jedwab, w pięknym błękitnym kolorze, który dopasowuje się do sylwetki, jest bardzo przyjemny dla skóry i nie elektryzuje się. W cieplejsze dni pozwala skórze oddychać, a w chłodniejsze zatrzymuje ciepło.
  • SOFT Blue – Spodnie jedwabne – gładkie i delikatne, dopasowują się do ciała niezależnie od rozmiaru i sylwetki. Nie rozciągają się i szybko powracają do oryginalnego kształtu. Podobnie jak top, w cieplejsze dni pozwala skórze oddychać, a w chłodniejsze zatrzymuje ciepło.

Cena całego zestawu może Was mocno zaskoczyć. Top kosztuje 1099.00 złotych, natomiast spodnie 1899.00 złotych.

Przeznaczylibyście taką kwotę na zakup setu Sandry Kubickiej? Według Was jest warty swojej ceny?

Źródło: Instagram Sandry Kubickiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej