Kubicka w stylowym, długim płaszczu idealnym na chłodne, zimowe dni. Teraz dostaniecie go 30% taniej

12 listopada 2022
Przez: : M.J

Sandra Kubicka kocha modę i to z wzajemnością. Choć nie stawia na jeden styl jej stylizacje są zawsze dobrze przemyślane i wywołują masę pozytywnych komentarzy. Oto najnowszy płaszcz Sandry, który na pewno spodoba się wielu kobietom a co lepsze, teraz dostaniecie go obecnie w dużo lepszej cenie!

Sandra Kubicka zawodowo

Gwiazdy oprócz tego, że na co dzień zajmują się swoimi obowiązkami prowadzą bardzo aktywnie swoje profile w mediach społecznościowych. Przykładem takiej osoby jest Sandra Kubicka, która oprócz tego, że na co dzień prowadzi wiele firm i działa w świecie modelingu nie zapomina o swoich fanach, z którymi pozostaje w stałym kontakcie za pomocą mediów społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE: Kubicka w kobaltowym garniturze Paprocki&Brzozowski wartym blisko 3 tysiące złotych!

Sandra dzieli się z obserwatorami swojego Instagrama różnymi zdjęciami. Pokazuje jak wygląda jej zwykła codzienność, publikuje fotki z wakacyjnych wyjazdów z ukochanym czy reklamuje różnego rodzaju produkty. Duża popularnością cieszą się również jej stylizacje. Oto jedna z najnowszych perełek Sandry.

ZOBACZ TAKŻE: Kubicka w jesiennej stylizacji maxi. Elegancko i z klasą!

Płaszcz Kubickiej marki Renee

Najnowsza modowa perełka Sandry to długi zimowy płaszcz pochodzący od marki Renee.

Jasnobeżowa Kurtka Długa Pikowana z Kolorowymi Wstawkami z Odpinanym Kapturem Microscopium. Płaszcz sięga do połowy łydki i wykonany w kolorze jasnobeżowym. Kontrastowym dodatkiem są pomarańczowe i żółte wstawki. Jej cena to 449.99 złotych. Teraz natomiast dostaniecie ją taniej o 30%. Jej cena to 293.99 złotych.

Sandra Kubicka
Płaszcz Sandry Kubickiej od marki Renee

Źródło: Instagram Sandry Kubickiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej