Kubicka zadrwiła z Lipińskiej, jednak ta nie została jej dłużna! Blanka ostro o partnerce Barona!

28 kwietnia 2022
Przez: : M.S.

Jakiś czas temu obecna partnerka Barona wypowiedziała się na temat nowego filmu Lipińskiej o pisarce i gitarzyście. Ponadto zasugerowała, że Blanka nie pogodziła się z rozstaniem z Alkiem. W końcu modelka doczekała się riposty ze strony Lipińskiej. Co jej odpowiedziała?

Kubicka zadrwiła z Lipińskiej

Sandra Kubicka i Baron tworzą parę już od jakiegoś czasu, jednak ich związek początkowo owiany był tajemnicą. Od momentu ujawnienia uczuć, modelka i muzyk Afromental epatują uczuciem, które ich połączyło i nie mają problemu publicznymi wyznaniami miłości.

Poprzednią partnerką Barona była Blanka Lipińska i chociaż ich relacja nie trwała zbyt długo, była bardzo intensywna. Zakochani wówczas chętnie dzielili się swoją miłością w social mediach dlatego ogromnym zaskoczeniem była wiadomość o końcu związku Blanki i Barona.

Wielu mówiło, że pisarka ciężko zniosła rozstanie z ukochanym, a ostatnio w jednej z wypowiedzi, obecna partnerka gitarzysty zasugerowała, że Blanka nie pogodziła się z rozstaniem z Baronem.

Zobacz także: Kubicka mocno o filmie Lipińskiej

Kubicka wypowiedziała się na temat nowego filmu Lipińskiej, która opowiadać ma o losach pisarki i gitarzysty i inspirowany ma być życiem Blanki. Zapytana przez internautę o odczucia, Kubicka nie przebierała w słowach:

“Bardzo współczuję jej tego cierpienia, też kiedyś nie potrafiłam pogodzić się z rozstaniem. Alek to świetny mężczyzna, nie dziwie jej się.”

Ostra riposta Lipińskiej do Kubickiej

Na odpowiedź Lipińskiej nie trzeba było długo czekać. W rozmowie z reporterem Plotka, pisarka ostro skomentowała słowa Kubickiej:

Mnie rodzice wychowali tak, żeby nie wypowiadać się na tematy, na które nie mam pojęcia, bo to jest tak strasznie polskie. Nie wiem, nie znam się, ale się wypowiem. Ja nie znam Sandry. W życiu jej na oczy nie widziałam, ani słowa z nią nie zamieniłam. I to chyba tyle, co mam do powiedzenia w tym temacie. Kropka“- odpowiedziała Lipińska.

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska/ fot. Instagram

Warto dodać, że pisarka nie zamierza wycofać się z ekranizacji powieści inspirowanej Baronem.

Myślicie, że Sandra i Alek obejrzą film na podstawie powieści Lipińskiej?

Źródło: Plotek, Instagram Blanki Lipińskiej/ Sandry Kubickiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej