Kubicka zamierza przeprosić Żorę?! Jest jej komentarz!

27 września 2019
Przez: : M.J

O konflikcie pomiędzy Żorą Korolyovem a uczestnikami “Tańca z Gwiazdami” i jury jest już głośno od jakiegoś czasu. Chociaż tancerz nie bierze udziału w tej edycji, zaszedł wielu osobom za skórę. Jedną z nich jest Sandra Kubicka, która użyła paru “brzydkich słów” w stosunku do niego. Czy Kubicka zamierza przeprosić Żorę? Zobaczcie, co powiedziała!

Żora Korolyov to bez wątpienia jedna z tych osób, które, pomimo iż nie biorą udziały w show, to wciąż są na językach uczestników i jury. Tancerz tę atencję zawdzięcza swoim wypowiedziom po pierwszym odcinku “Tańca z Gwiazdami”

Przypominamy, że po pierwszym tańcu Basi Kurdej-Szatan, która zgarnęła najwięcej punktów, Żora na swoim profilu w mediach społecznościowych jasno dał do zrozumienia, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, bo aktorka swoim tańcem nie zasłużyła na tak wysokie noty od jury! Przeczytacie więcej o tym TUTAJ!

Oliwy do ognia dolał, kiedy skrytykował wszystkie osoby zasiadające w jury. W obronie jurorów stanął mąż Iwony Pavlović, a w obronie uczestników stanęła właśnie Sandra Kubicka. Sandra pokusiła się o prywatne wiadomości do Żory. W wiadomościach pojawiły się nieco brzydkie zdania, a wiemy to stąd, że tancerz je opublikował! Zobaczcie TUTAJ!

Kubicka zamierza przeprosić Żorę?!

Minęło już trochę czasu, co oznacza, że również emocje opadły. Po ostatnim odcinku Sandra Kubicka udzieliła wywiadu dla portalu “Party.pl”, w którym powiedziała, co myśli o tych wiadomościach!

Czy gwiazda, która tańczy u boku Adama Adamonisa żałuje swoich słów?

“Ja jestem zwykłym człowiekiem, który zdecydował, że będzie w show-biznesie i moje życie stało się publiczne. Ale popełniam błędy tak samo, jak każdy zwykły człowiek. I myślę, że mogę użyć tych brzydkich słów […]”

Jak stwierdziła również, jej zdaniem te słowa nie są wcale aż tak brzydkie, żeby był z tego tak wielki skandal.

“Nie użyłam tak brzydkich słów, żeby to był wielki skandal. Po prostu powiedziałam, żeby sobie poluzował gacie. […] Jakoś nie widzę w tym problemu”.

Powiedziała również, że podczas pisania tych słów myślała po angielsku, a w tym języku brzydkie słowa brzmią ładniej. Na koniec dodała, że może faktycznie zabrzmiały trochę za mocno, za co przeprasza, ale jakoś tak wyszło.

Czy tym wywiadem Sandra zakończy konflikt z Żorą? A może tancerz znowu będzie miał coś do powiedzenia po dzisiejszym, trzecim już odcinku “Tańca z Gwiazdami? 

Przypominamy, że dzisiaj o godzinie 20:00 w Polsacie kolejna odsłona roztańczonego show!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej