Kubicka zaszalała u fryzjera! Metamorfoza robi wrażenie!

24 października 2019
Przez: : M.J

O Sandrze Kubickiej jest coraz głośniej, a to wszystko za sprawą jej udziału w tanecznym show “Taniec z Gwiazdami”. Modelka tym razem postanowiła zmienić swoją fryzurę i nie postawiła na jasne blond włosy! Zobaczcie, jak Kubicka zaszalała u fryzjera!

Sandra Kubicka, jako mała dziewczynka wraz z rodzicami przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Za oceanem jest bardzo znaną i rozchwytywaną modelką, a nawet można się pokusić o stwierdzenie, że po Joannie Krupie najbardziej rozpoznawalną Polką. Sandra karierę modelki rozpoczęła w bardzo młodym wieku i ma za sobą już wiele sukcesów w tej branży. Najwidoczniej przyszedł teraz czas na nowe wyzwania.

Kubicka podjęła się udziału w “TzG” i jak na razie trzeba przyznać, że idzie jej świetnie. Wraz z Adamem Adamonisem nadal walczą o Kryształową Kulę i kto wie, może nawet ją wygrają. Jakiś czas temu o Sandrze było głośno w związku z psią aferą, o której pisaliśmy TUTAJ! Koleżanka modelki, Asia Opozda miała wiele do zarzucenia Sandrze odnośnie psa, którego dała jej pod opiekę. Najwidoczniej cała sprawa została załagodzona, a piesek naprawdę ma się dobrze w nowym domu.

Kubicka zaszalała u fryzjera! Metamorfoza robi wrażenie!

Na profilu w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym Kubicka zdała obszerną relację ze swojego wyjścia do fryzjera. Jak się okazuje, jej włosy były tak zniszczone rozjaśnianiem, że potrzebowała pomocy specjalisty. Do tego dawał o sobie znać ciemny odrost i rozdwojone końcówki. Trzeba przyznać, że włosy modelki były w nie najlepszym stanie!


Źródło:
https://www.instagram.com/stories/sandrakubicka/

Jednak dobry specjalista szybko przywrócił włosy modelki do ładu i składu, a nowy kolor naprawdę robi wrażenie. Sandra wróciła do swojego poprzedniego koloru włosów i pomimo tego, że jej metamorfoza nie jest szokująca, to od razu można zauważyć, że włosy odżyły, stały się bardziej lśniące i nie są już tak wysuszone, jak przed wizytą w salonie.

Źródło:
https://www.instagram.com/stories/sandrakubicka/

Niektórzy internauci nie kryli swojego zachwytu nową fryzurą Sandry. Nie brakowało też porównań do Natalii Siwiec, bo trzeba przyznać, że na zdjęciu, które pokazała zaraz po wizycie u fryzjera, jest nieco podobna do modelki!

“Myślałam, że to Natalia Siwiec ?”

Jak podoba Wam się Sandra w nowej fryzurze? Faktycznie przypomina w niej Natalię Siwiec?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej