“Kuchenne rewolucje”: Marzenna została zwolniona z pracy tuż przed śmiercią? Szokujące doniesienia!

21 listopada 2021
Przez: : MC

Media nieprzerwanie informują o kolejnych przykrych doniesieniach. W ostatnim odcinku programu Kuchenne Rewolucje mogliśmy zobaczyć Marzennę, szefową kuchni baru Agata, która zmarła przed emisją. Czyżby kobieta straciła pracę tuż przed śmiercią?

Kuchenne rewolucje absolutnym hitem

Kuchenne rewolucje to wyjątkowa produkcja, która niezmiennie od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów i nie tylko. Do programu zgłaszają się kolejni właściciele lokali gastronomicznych, którzy pragną skorzystać z rad i pomocy najsłynniejszej polskiej restauratorki – Magdy Gessler.

Przypomnijmy formułę programu. Magda Gessler udaje się do restauracji, której właściciele nie radzą sobie z problemami lub którzy potrzebują wsparcia, pomysłów i poprawy funkcjonowania lokalu. Elementami tytułowej rewolucji jest nie tylko zmiana nazwy i menu, ale również wystroju. Kluczowym aspektem jest także zmiana nastawienia związanego z prowadzeniem biznesu. Doświadczona, charyzmatyczna i pełna pomysłów Magda swoimi szkoleniami oraz remontami uratowała niejedną restaurację.

Zobacz także: Zabawna wpadka Magdy Gessler podczas kręcenia Kuchennych rewolucji [WIDEO]

Magda Gessler podczas Kuchennych rewolucji

Śmierć Marzenny

W ostatnich dniach media obiegła przykra wiadomość. Uczestniczka jednego z ostatnich odcinków zmarła. Marzenna była szefową kuchni w barze Agata w Gorzowie Wielkopolskim. Kobieta pełniła funkcję szefowej kuchni. Warto dodać, że w miejscu tym przepracowała aż 40 lat. Magda Gessler była zachwycona umiejętnościami kucharki, która niestety nie była dostatecznie doceniona przez własnego szefa.

Kontrowersji w lokalu było sporo. Okazało się bowiem, że Marzenna jak i jej córka zarabiały najniższą krajową, a ponadto nie miały wypłacanych pieniędzy na czas. Pojawił się również zaległości w płatnościach. Po interwencji Magdy Gessler, wypłaty miały zostać uregulowane.

“Nie miała ich szacunku nigdy… I to jest smutne. Są obłudni, cyniczni, źli” – skomentowała sprawę Magda Gessler.

Zobacz także: Córka pani Marzenny została zwolniona z pracy?

Pani Marzenna zmarła 20 września w wieku 59 lat, niedługo po rewolucji. Niestety kobieta nie doczekała emisji odcinak ze swoim udziałem. Po publikacji odcinka w sieci pojawiło się mnóstwo niepokojących informacji. Jedna z nich dotyczy rzekomego zwolnienia Marzenny, które miało mieć miejsce tuż przed śmiercią. Poinformowali o tym internauci, którzy przeprowadzili własne śledztwo w sprawie.

źródło: Instagram Kuchennych rewolucji, pudelek.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej