Połącz się z nami

„Kuchenne rewolucje”: Po śmierci pani Marzenny prezes zwolnił jej córkę? W sieci aż wrze!

Co z barem Agata po śmierci pani Marzenny?

Rozrywka

„Kuchenne rewolucje”: Po śmierci pani Marzenny prezes zwolnił jej córkę? W sieci aż wrze!

W ostatnim odcinku Kuchennych rewolucji Magda Gessler odwiedziła Bar Agata w Gorzowie Wielkopolskim. Niestety pracująca tam pani Marzenna zmarła kilka miesięcy temu. Co działo się w restauracji po jej śmierci? Szokujące doniesienia.

Kuchenne rewolucje w Gorzowie Wielkopolskim

W ostatnim odcinku Kuchennych rewolucji Magda Gessler odwiedziła Bar Agata w Gorzowie Wielkopolskim. Chociaż początkowo restauratorka miała wiele zastrzeżeń do funkcjonowania baru, była zachwycona umiejętnościami pani Marzenny, która pracowała tam od 40 lat. Po rewolucjach okrzyknęła to miejsce „najlepszym barem mlecznym w Polsce”.

Gessler nie miała dobrego zdania na temat managera baru, a także Prezesa. Podczas jej pobytu w Gorzowie okazało się, że pani Marzenna i jej córka zarabiają zaledwie najniższą krajową, a do tego nie miały wypłacanych pensji od kilku miesięcy.

Zobacz także: Pani Marzenna z Baru Agata nie żyje.

Gessler postawiała sprawę jasno. Albo panie otrzymają pieniądze, albo rewolucji nie będzie. Następnego dnia pokazano, jak manager baru Agata pojawił się z pieniędzmi i wypłacił zaległość obu paniom.

Córką pani Marzenny została zwolniona?

Pani Marzenna zmarła 20 września w wieku 59 lat, niedługo po tym, jak bar, w którym pracowała, przeszedł rewolucję. Niestety kobieta nie doczekała emisji odcinak ze swoim udziałem.

Niestety wszystko wskazuje na to, że po rewolucji i śmierci pani Marzenny sytuacja w restauracji zrobiła jeszcze bardziej napięta. Z doniesień internautów wynika, że prawdopodobnie córka zmarłej kucharki została zwolniona po jej śmierci i nie otrzymała należnych jej pieniędzy. W sieci aż wrze. Na oficjalnym profilu programu Kuchenne rewolucje zarówno na Instagramie, jak i Facebooku widzowie donoszą, co działo się w barze po śmierci 59-letniej kucharki.

„jeszcze na Instagramie ktoś mi napisał w komentarzu że zwolnili jej córkę”

„Tak to prawd ,nawet spokojnie swoich i swojej mamy rzeczy pozabierać nie mogła” – czytamy

Zaskoczeni?

źródło: Instagram/Facebook Kuchenne rewolucje

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry