„Kuchenne rewolucje” w Inowrocławiu. „Masters” to teraz “Z gęsią po drodze”. Skąpy szef to tylko początek…

7 kwietnia 2022
Przez: : W.M.

W nowym odcinku Kuchennych rewolucji Magda Gessler odwiedzi Inowrocław. Chociaż praca z oszczędnym szefem nie będzie należeć do najłatwiejszych, ostatecznie powstanie nowe menu, a miejsce zmieni nazwę z Masters na Z gęsią pod drodze.

Kuchenne rewolucje 24 odc 6

W 6. odcinku 24. sezonu Kuchennych rewolucji Magda Gessler odwiedzi Inowrocław. Restauratorka trafi do oddalonej od centrum dzielnic pizzerii Masters, którą na co dzień prowadzi właściciel Olek. Restauratorka zastanie świecący pustkami lokal, a pizza, którą będzie miała okazję skosztować, wcale jej nie zachwyci. Co więcej, w kuchni zastanie brud i niezawodowych z wyjątkowej oszczędności szefa pracowników.

Chociaż z założenia w menu królować miały włoskie potrawy, właściciel restauracji oszczędzał na jakościowych produktach i kupował tanie zamienniki z hurtowni. Goście w karcie dań znaleźć mogli także i propozycje z polskiej kuchni.

Zobacz także: Pożar restauracji z Kuchennych rewolucji. Szokujące zdjęcia.

Magda Gessler w Inowrocławiu miała wyjątkowo trudne zadanie. Poza restauracją, która wymagała oczywistej pomocy, musiała także zmienić nastawienie szefa Olka, którego często ponosiły nerwy także w obecności gości.

Właściciel Olek Masters
Kuchenne rewolucje w Inowrocławiu/ Właściciel Olek

Master zmieniło się w Z gęsią po drodze

Magda Gessler nie ukrywała, że ta rewolucja należy do trudnych i skomplikowanych. Mimo sporych wątpliwości restauratorka postanowiła przeprowadzić rewolucje w pizzerii Masters .

Właściciel lokalu, na którego niejednokrotnie narzekali pracownicy, na prośbę Gessler zobowiązał się nie wracać do pracy, do czasu aż Kuchenne rewolucje nie dobiegną końca.

Ostatecznie pod wodzą Magdy Gessler pizzeria zamieniła się w restaurację Z gęsia po drodze z nowym, ciekawym menu. Czy jednak lokal przejdzie rewolucje?

6. odcinek 24. sezonu Kuchennych rewolucji zobaczycie na antenie TVN już w czwartek, 7 kwietnia o godzinie 21:35.

źródło: Instagram Kuchenne rewolucje

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej