Połącz się z nami

Zmarła bohaterka „Kuchennych Rewolucji”! Magda Gessler była nią zachwycona

Magda Gessler i Marzena Koniuszy

News

Zmarła bohaterka „Kuchennych Rewolucji”! Magda Gessler była nią zachwycona

Smutne wieści dla fanów Kuchennych Rewolucji. Jak możemy dowiedzieć się z profilu Macieja Gałana, który jest pasjonatem dobrego jedzenia i prowadzi bloga Kuchenne Rewolucje-naszymi oczami, zmarła pani Marzena Koniuszy, która przeszła rewolucję pod czujnym okiem Magdy Gessler.

Magda Gessler

Już od 11 lat Magda Gessler przemierza Polskę, aby dopisać do jej kulinarnej mapy kolejne lokale gastronomiczne. Program doczekał się już 23. sezonów, podczas których poznaliśmy wielu bohaterów oraz ich historie. Magda Gessler niejednokrotnie stawała na wysokości zadania, pomagając właścicielom nadal prowadzić swoje biznesy i spełniać marzenia.

Magda Gessler
Magda Gessler podczas Kuchennych Rewolucji w barze Agata.

Niestety, ale ostatnio w sieci pojawiła się smutna wiadomość. Zmarła pani Marzena Koniuszy, która miała okazję przejść rewolucję pod okiem Magdy Gessler. Co więcej, restauratorka była zachwycona umiejętnościami właścicielki baru mlecznego Agata, który znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim.

Nie żyje bohaterka Kuchennych Rewolucji

Jak możemy się dowiedzieć, w wieku 59 lat zmarła pani Marzena Koniuszy, która była właścicielką baru mlecznego Agata od niemal 40 lat.

„🖤🖤🖤 Żegnamy Pani Marzenko 🖤🖤🖤🖤 dziękuję za rozmowę i piękną Pani pasję do gotowania widoczną na talerzu Baru Agata w Gorzowie Wielkopolskim 🖤🖤🖤”

Właścicielka baru mlecznego odeszła w poniedziałek 20 września. Swoimi umiejętnościami kulinarnymi zachwyciła samą Magdę Gessler, która okrzyknęła lokal najlepszym barem mlecznym w Polsce. Na wiadomość o śmierci bohaterki swojego programu Magda Gessler zareagowała słowami:

„To ogromna strata”

Bar pani Marzeny po Kuchennych Rewolucjach przeżywał prawdziwe oblężenie, o czym świadczy również wpis Macieja Gałana, który miał przyjemność skosztować potraw wychodzących spod ręki właścicielki baru Agata.

„Bar Agata to kultowe miejsce w Gorzowie. W latach 1965-2005 funkcjonował przy ul. Wodnej. Później, w latach 2005-2017 na rogu ulic: Sikorskiego i Jancarza. A od września 2017 r. mieści się przy al. Konstytucji 3 Maja. Niedawno przeszedł Kuchenne Rewolucje. Na początku sierpnia przyjechała do niego słynna Magda Gessler. Po jej wizycie i wprowadzonych zmianach bar zaczął przeżywać oblężenie. Pani Marzenny wzrost klientów nie przerażał”– czytamy na profilu blogera.

Najbliższym pani Marzeny składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Zobacz także: W wieku 37 lat zmarł znany polski raper Bezczel. Co było przyczyną śmierci?

Źródło: Instagram Kuchenne Rewolucje -naszymi oczami.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry