Kucharka z Baru Agata w Gorzowie nie doczekała “Kuchennych Rewolucji”! Magda Gessler była nią zachwycona

18 listopada 2021
Przez: : M.J

Smutne wieści dla fanów Kuchennych Rewolucji. Już jakiś czas temu Maciej Gałana, który jest pasjonatem dobrego jedzenia i prowadzi bloga Kuchenne Rewolucje-naszymi oczami, poinformował, że zmarła pani Marzenna Koniuszy, która przeszła rewolucję pod czujnym okiem Magdy Gessler. Odcinek z udziałem pani Marzenny zostanie wyemitowany 18 listopada.

Magda Gessler

Już od 11 lat Magda Gessler przemierza Polskę, aby dopisać do jej kulinarnej mapy kolejne lokale gastronomiczne. Program doczekał się już 23. sezonów, podczas których poznaliśmy wielu bohaterów oraz ich historie. Magda Gessler niejednokrotnie stawała na wysokości zadania, pomagając właścicielom nadal prowadzić swoje biznesy i spełniać marzenia.

Magda Gessler
Magda Gessler podczas Kuchennych Rewolucji w barze Agata.

Niestety, ale jak możemy się dowiedzieć jedna z bohaterek programu nie doczekała emisji rewolucji swojej restauracji. Pani Marzenna Koniuszy, która miała okazję przejść rewolucję pod okiem Magdy Gessler odeszła niedługo po nagraniach programu. Jak wiadomo, restauratorka była zachwycona umiejętnościami kucharki baru mlecznego Agata, który znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim.

Nie żyje bohaterka Kuchennych Rewolucji

Pani Marzenna odeszła w wieku 59 lat. Pracowała w barze mlecznym Agata od niemal 40 lat.

“🖤🖤🖤 Żegnamy Pani Marzenko 🖤🖤🖤🖤 dziękuję za rozmowę i piękną Pani pasję do gotowania widoczną na talerzu Baru Agata w Gorzowie Wielkopolskim 🖤🖤🖤”

Pani Marzenna odeszła 20 września niedługo po tym, jak jej bar przeszedł metamorfozę. Swoimi umiejętnościami kulinarnymi zachwyciła samą Magdę Gessler, która okrzyknęła lokal najlepszym barem mlecznym w Polsce. Na wiadomość o śmierci bohaterki swojego programu Magda Gessler zareagowała słowami:

“To ogromna strata”

Zobacz także: Córka pani Marzenny z Kuchennych rewolucji została zwolniona po śmierci mamy? Szokujące doniesienia.

Bar Agata po Kuchennych Rewolucjach przeżywał prawdziwe oblężenie, o czym świadczy również wpis Macieja Gałana, który miał przyjemność skosztować potraw wychodzących spod ręki Pani Marzenny Koniuszy.

“Bar Agata to kultowe miejsce w Gorzowie. W latach 1965-2005 funkcjonował przy ul. Wodnej. Później, w latach 2005-2017 na rogu ulic: Sikorskiego i Jancarza. A od września 2017 r. mieści się przy al. Konstytucji 3 Maja. Niedawno przeszedł Kuchenne Rewolucje. Na początku sierpnia przyjechała do niego słynna Magda Gessler. Po jej wizycie i wprowadzonych zmianach bar zaczął przeżywać oblężenie. Pani Marzenny wzrost klientów nie przerażał”– czytamy na profilu blogera.

Odcinek Kuchennych Rewolucji z Gorzowa Wielkopolskiego zobaczymy na antenie TVN już 18 listopada o godzinie 21.30.

Zobacz także: W wieku 37 lat zmarł znany polski raper Bezczel. Co było przyczyną śmierci?

Źródło: Instagram Kuchenne Rewolucje -naszymi oczami.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej