„Kuchenne rewolucje”: „Vis a Vis” w Mielcu to teraz „Latające smaki”

16 marca 2023
Przez: : W.M.

W kolejnym odcinku nowego sezonu Kuchennych rewolucji Magda Gessler odwiedziła lokal Vis a Vis znajdujący się w Mielcu. Restauratorka zmieniła nie tylko wystrój i nazwę, ale wprowadziła do karty dań kilka ciekawych i oryginalnych pozycji.

Vis a Vis w Mielcu

W 3 odcinku 26 sezonu Kuchennych rewolucji Magda Gessler odwiedzi Mielec. Restaurację o nazwie Vis a vis prowadzi pani Magdalena wraz z mężem Piotrem, a także córką Aleksandrą.

Pani Magda przez kilka lat pracowała we włoskiej restauracji, gdzie poznała smak prawdziwej pizzy. Swoimi zdolnościami postanowiła oczarować także mieszkańców Mielca. Jednak lokal nie przyciągał wielu klientów. Na pomysł zaproszenia Magdy Gessler wpadła córka właścicielki, Ola, która dodatkowo pracuje w lokalu jako barmanka.

Słynna restauratora odwiedzając lokal Vis a vis, skosztowała pizzy przygotowanej przez panią Magdę i była pod wrażeniem. Jak przyznała, właścicielka ma doskonałą “pamięć smakową”, co sprawia, że jest w stanie odtworzyć dania, które sama próbowała.

Latające Smaki po Kuchennych rewolucjach

Podczas rewolucji w Mielcu Magda Gessler zaproponowała właścicielom zmianę wystroju i nazwy. Od teraz Vis a Vis ma nawę Latające Smaki.

Restauratorka wprowadziła do karty także takie dania, które bardzo lubią polscy klienci, czyli tatar, gołąbki czy naleśniki.

Dużą popularnością wśród smakoszy kuchni odwiedzających lokal w Mielcu cieszą się gołąbki z ryżem i wieprzowiną, pieczone w piecu, podawane z sosem na bazie kapusty oraz naleśniki z serem z bitą śmietaną i czekoladą oraz szarlotką.

W karcie nie zabrakło oczywiście pysznej pizzy, którą przygotowuje właścicielka restauracji.

Vis a vis po rewolucjach Magdy Gessler nazywa się Latające Smaki. Lokal odwiedzić można przy ul. ks. Skargi w Mielcu.

Zobacz także: Kto płaci za remont w “Kuchennych rewolucjach”? Ile kosztuje udział w programie? Magda Gessler wszystko zdradziła!

Odcinek Kuchennych rewolucji z Mielca wyemitowany zostanie w telewizji 16 marca w czwartek o godzinie 21.35 na antenie TVN. Dostępny jest także na platformie player.pl.

źródło: TVN/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej