”Kuchenne rewolucje”: Kto płaci za remont? Ile kosztuje udział w programie? Magda Gessler wszystko zdradziła!

11 kwietnia 2022
Przez: : M.J

Nie da się ukryć, że wielu fanów programu Kuchenne rewolucje zastanawia się, jak naprawdę wygląda rewolucja w restauracji pod czujnym okiem Magdy Gessler. W sieci krążyło wiele mitów, a teraz wszystkie rozwiała restauratorka. Kto płaci za remont? Ile muszą zapłacić właściciele lokali za udział w programie? Poznajcie prawdę!

Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Magda Gessler jest jedną z najbardziej znanych restauratorek. Od wielu już lat przemierza Polskę, aby zapisać kolejne lokale do kulinarnej mapy naszego kraju. Niejednokrotnie widzowie byli świadkami metamorfoz nie tylko restauracji, ale również ich właścicieli. Można śmiało powiedzieć, że Gessler jest niekwestionowaną królową smaku i doskonale wie, jak odmienić los podupadających knajp.

Zobacz także: Spłonęła restauracja po Kuchennych rewolucjach! Mamy zdjęcia!

Od kiedy na naszych ekranach zagościł kulinarny program powstało wokół niego wiele tajemnic. Produkcja Kuchennych rewolucji przez wiele lat nie zdradzała kwestii związanych z programem. Widzowie niejednokrotnie zastanawiali się, czy właściciele decydujący się zgłosić swoją restaurację do programu muszą opłacić z własnej kieszeni zmiany proponowane przez restauratorkę. Teraz już wszystko jasne, bo to sama Magda Gessler rozwiała wszelkie wątpliwości.

Kto płaci za remont w Kuchennych Rewolucjach?

Magda Gessler jest bardzo aktywna na swoim profilu w mediach społecznościowych, gdzie chętnie wchodzi w interakcję z internautami. Tym razem zdecydowała się na ujawnienie kilku ważnych aspektów dotyczących jej programu. Jak możemy się dowiedzieć, uczestnicy Kuchennych rewolucji nie płacą za przeprowadzony w ich lokalu remont. Wszystkie koszty pokrywa stacja TVN! Co więcej, dowiadujemy się również, że dla Magdy Gessler miejsce kolejnych rewolucji pozostaje tajemnicą do samego końca.

“Podczas programu odwiedziłam i zmieniłam 330 rewolucji…
Za udział w Rewolucji NIE pobieramy żadnych opłat !!!!
Remont restauracji jest finansowany przez TVN
NIGDY nie wiem do jakiego miejsca jadę
Cała koncepcja gastronomiczna, wystrój, menu…zmiana nazwy to wyłącznie mój pomysł, poparty wieloletnim doświadczeniem
Po emisji odcinka za dalszy kierunek i rozwój odpowiadają WŁAŚCICIELE…”

Jak również dodała, każdy z restauratorów może liczyć na jej wsparcie. Restauratorka nie zapomniała również podziękować widzom, za tak dużą oglądalność.

“Zawsze jednak mają moje wsparcie, mogą zadzwonić….odbiorę…doradzę…dziękuje za lata oglądalności…Wasze zaufanie!!! Jakie restauracje ok KR Lubicie odwiedzać ???”– napisała Magda na swoim Instagramie.

Magda Gessler w Kuchennych rewolucjach.
Magda Gessler przeprowadziła ponad 300 rewolucji!

Wiedzieliście, że to nie właściciele płacą za remont restauracji?

Źródło: Instagram Magdy Gessler

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej