„Kuchenne rewolucje” w Łodzi: Pizza & Kebab „U Pancia” to teraz „Doprawiony Pancio”! Magda Gessler wyszła wściekła!

25 maja 2023
Przez: : M.J

W 13. odcinku 26. sezonu Kuchennych rewolucji Magda Gessler zawitała do Łodzi, gdzie jej pomocy potrzebował 24-letni Damian. Jakość i smak dań w lokalu Pizza & Kebab „U Pancia” pozostawiały sporo do życzenia. Jak przebiegała rewolucja w Łodzi?

Kuchenne rewolucje w Łodzi

Magda Gessler tym razem przybyła do Łodzi, a dokładnie do dzielnicy Retkinia, którą zamieszkuje ponad siedemdziesiąt tysięcy mieszkańców. To właśnie wśród blokowisk swój lokal postanowił otworzyć 24-letni Damian, w którym serwuje kebaby i pizzę.

Damian zdecydował się już podczas studiów pracować u siebie i serwować ludziom kebaby. Pieniądze na biznes pożyczył od mamy oraz odbył kilkudniowe szkolenie u Turka. Niemniej jednak własne sosy i placki, które miały być przepisem na sukces nie przynosiły oczekiwanych dochodów.

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler zrugała córkę właścicielki, że jest gruba. W sieci burza

Co więcej, właściciel nie widział żadnych błędów, a nazwa lokalu U Pancia idealnie odwzorowuje jego podejście do klienta. Magda Gessler musiała nie tylko zmienić dania i wystrój lokalu, ale także sprowadzić właściciela na ziemię. Czy jej się to udało?

“Pańcia trzeba naprawić i doprawić”– skwitowała swoją pierwszą wizytę w Łodzi Magda Gessler.

Pizza & Kebab U Pancia to teraz Doprawiony Pancio

Magda Gessler tym razem także zdecydowała się na zmianę nazwy lokalu. Pizza & Kebab U Pancia po Kuchennych rewolucjach to Doprawiony Pancio. W menu, w którym nadal serwowany jest kebab z kurczaka, pojawiły się dodatkowo – sałata z dojrzałych pomidorów, orzechów włoskich, granatów i arbuza, czy turecka pizza z baraniną i warzywami.

Po powrocie Magda Gessler ponownie miała zastrzeżenia do dźwięków dochodzących zza baru. Jak czytamy na jednym z portali, kebab niestety, ale nie zdał egzaminu tak samo, jak pizza, która nie spełniła wymagań Gessler. Sałatka także okazała się klapą.

Niestety, ale sądząc po komentarzu Magdy Gessler, która po kilku tygodniach wróciła do lokalu, rewolucja się nie udała.

“To jest po prostu dramat, tu nie ma na co przyjść do jedzenia. To nie jest poziom, o który walczyliśmy” – oceniła rewolucję wyraźnie zdenerwowana Gessler.

Odcinek Kuchennych rewolucji z Łodzi zostanie pokazany na antenie TVN 25 maja o godzinie 21:30. Tym samym będzie to finałowy odcinek 26. sezonu Kuchennych rewolucji.

Źródło: granice.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej