„Kuchenne rewolucje” w Płocku”: Magda Gessler zmieni restaurację Sho Sho w Koronkową Robotę

10 listopada 2022
Przez: : W.M.

W kolejnym odcinku Kuchennych Rewolucji Magda Gessler odwiedzi Płock. Restauracja Sho Sho prowadzona przez Wiktora i Natalię będzie potrzebowała pomocy. Od teraz lokal nazywać się będzie Koronkowa Robota. Czy rewolucje w Płocku będą udane?

Kuchenne rewolucje Płock

W 10 odcinku Kuchennych Rewolucji Magda Gessler odwiedzi restauracje Sho Sho znajdującą się w pięknym i urokliwym miejscu nad Wisłą w Płocku. Lokal jest oddalony nieco od centrum miasta. Pomimo tego, że właściciel restauracji Wiktor, który 10 lat temu przybył do Polski z Ukrainy, robi co może, aby przyciągnąć klientów, restauracja wciąż przynosi straty.

Wiktor, który niedawno został tatą, pod nieobecność swojej żony Natalii, która opiekuje się małym dzieckiem, prowadzi restaurację z pomocą kucharki Mariny.

Magda Gessler spróbuje pomóc właścicielom lokalu i wprowadzi zmiany nie tylko w wyglądzie i menu, a także w nazwie. Od teraz Sho Sho zmieni nazwę na Koronkowa Robota.

Koronkowa Robota po rewolucjach

Po rewolucji Magdy Gessler lokal w Płocku nazywać się będzie Koronkowa Robota. Znana restauratorka będzie przekonana, że powodem braku klientów są tłuste dania i ich wysokie ceny, dlatego spróbuje temu zaradzić.

Zobacz także: Restauracja po „Kuchennych rewolucjach” ogłasza zamknięcie po 20 latach działalności!

Po rewolucjach, które wprowadzi Magda Gessler klienci w menu znajdą wiele dań, nie zabraknie w nich tradycyjnych potraw ukraińskich m.in. domowego pielmieni, kotleta po Kijowsku, czy ukraińskich gołąbków z mięsem wołowym. W Koronkowej Robocie smakosze kuchni znajdą także żarkoje, czyli duszone ziemniaki z wołowiną, warenyki z mięsem, z ziemniakami i pieczarkami lub z ziemniakami i cebulką smażoną, czyli ukraińskie pierożki, ale także wiele innych ciekawych i smacznych dań.

Po kilku tygodniach Magda Gessler ponownie odwiedzi restaurację w Płocku i oceni, że Koronkowa Robota pomyślnie przeszła Kuchenne rewolucje.

Nowy odcinek Kuchennych Rewolucji w Płocku na antenie TVN już 10 listopada 2022 roku, o godzinie 21:35. Powtórka programu w sobotę, 12 listopada 2022 roku.

źródło: TVN/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej