”Kuchenne rewolucje” w Puławach: „Cudnie” zmieniło się w „Pełno w sieci”! Zaskakujący finał…

22 września 2022
Przez: : M.J

W 4. odcinku 25. sezonu Kuchennych rewolucji Magda Gessler zawitała do restauracji znajdującej się w Puławach o tajemniczej nazwie Cudnie. Lokal prowadzili młodzi ludzie, którzy nie mieli zbyt dużego doświadczenia w gastronomii. Jak się okazuje, choć Magda Gessler robiła wszystko, co w jej mocy, to restauracja nie zdołała przetrwać po Kuchennych rewolucjach. Co się stało?

Kuchenne rewolucje w Puławach

Pięćdziesięciotysięczne Puławy leżące nad Wisłą znane są przede wszystkim z Pałacu Czartoryskich oraz pięknego parku. W pobliżu centrum miasta restaurację zdecydowali się otworzyć 22-letnia Karolina oraz jej 23-letni chłopak Damian. Zakochana w sobie od pięciu lat para zdecydowała się na zaciągnięcie kredytu w wysokości 110 tysięcy złotych licząc na to, że dochód z restauracji pozwoli im na szybkie spłacenie długów.

ZOBACZ TAKŻE: Kto płaci za remont? Ile kosztuje udział w programie? Magda Gessler wszystko zdradziła!

Niemniej jednak z biegiem czasu okazało się, że biznes jest nierentowny, a do restauracji trzeba dopłacać. Kłopoty finansowe sprawiły, że w związku Karoliny i Damiana zaczęło pojawiać się coraz więcej problemów. Tym samym poprosili o pomoc Magdę Gessler, która jak zawsze z wielkim profesjonalizmem podeszła do rewolucji, aby pomóc młodym ludziom.

Magda Gessler już po pierwszej rozmowie z właścicielami zauważyła, że para popełnia sporo błędów w prowadzeniu lokalu.

“Rosół bardzo lekki, bardzo mało mięsa…frytki i pstrąg? Błąd”

Restauracja Cudnie zamieniła się w Pełno w sieci

Magda Gessler zdecydowała, że do tej pory restauracja Cudnie serwująca polskie dania, zmieni się w lokal o ciekawej nazwie Pełno w sieci. W restauracji miały królować dania rybne. Finałowa kolacja sprawiła, że młodzi ludzie poczuli wiatr w żaglach i byli przekonani, że zmiany wprowadzone przez Magdę Gessler przyniosą oczekiwany skutek. Niemniej jednak okazuje się, że nie wszystko poszło po ich myśli i tym razem nie pomogła nawet pomoc samej Magdy Gessler.

W sieci na próżno szukać nowego lokalu, który nadal działa po Kuchennych rewolucjach. Jak czytamy na jednym z portali, kilka tygodni po udziale w programie Karolina i Daniel spotkali się z Magdą Gessler, aby poinformować ją o zamknięciu restauracji. Wiele wskazuje na to, że pomimo pomocy restauratorki nie poradzili sobie z problemami finansowymi.

Przypomnijmy, że 4. odcinek 25. sezonu Kuchennych rewolucji już 22 września o godzinie 21:35 na kanale TVN.

Źródło: naekranie.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej