“Kuchenne Rewolucje” w Tarnowie: “Jani Sushi” to teraz “Bistro Kolorowe Smarowane Sznytki”

9 listopada 2023
Przez: : W.M.

Magda Gessler tym razem zawitała do Tarnowa, gdzie przeprowadziła rewolucję w lokalu serwującym sushi “Jani Sushi”. Po zmianach, które wprowadziła restauratorka, lokal zmienił się w “Bistro Kolorowe Smarowane Sznytki”. Czy rewolucje w Tarnowie były udane i Magda Gessler pomogła właścicielom lokalu?

W najnowszym odcinku Kuchennych Rewolucji Magda Gessler udała się do Tarnowa. Słynna restauratorka poproszona została o pomoc przy upadającej restauracji Jani Sushi, którą kiedyś założył Janusz, zwany Janim.

Mężczyzna nadal pracuje w lokalu, ale ponieważ zbankrutował, musiał ogłosić upadłość konsumencką. Wówczas lokal przejęła Ania, obecna partnerka Janiego, która postanowiła to miejsce uratować.
Jani, jak sam zaznaczą, był osobą, który kilkanaście lat temu sprowadziła sushi do Tarnowa. Mężczyzna jest przekonany, że sushi, które proponuje gościom, jest wybitne. Jani i Ania nie wiedzą, dlaczego mimo iż serwują tak dobre potrawy, gości w lokalu jednak brakuję.

Z pomocą parze przyszła Magda Gessler.

Jani Sushi to teraz Bistro Kolorowe Smarowane Sznytki

Magda Gessler miała tylko cztery dni, aby przeprowadzić rewolucje w Tarnowie. Restauratorka od razu wzięła się do dzieła i poza nazwą, gdyż od teraz lokal nazywa się Bistro Kolorowe Smaki Sznytki, zmieniła także wystrój oraz menu.

Po rewolucjach w lokalu, który zmienił wnętrza na kolorowe, w których nie brakuje kwiatów, goście mogą zjeść sznytki, czyli prościej mówiąc kanapki. Nie są to jednak proste kromki.

Jakie menu w Bistro Kolorowe Smarowane Sznytki?

Po rewolucjach Magdy Gessler w lokalu w Tarnowie zjeść można zupełnie nowe potrawy.

Bistro zaprasza do degustacji sznytek z różnorodnymi pastami, stworzonymi przez samą Magdę Gessler. W ofercie znajduje się ponad 20 smaków, obejmujące zarówno wersje mięsne, rybne, wegetariańskie, jak i wegańskie. Wybór jest imponujący, obejmujący pasty od tataru wołowego, przez smalec z ogórkiem kiszonym, pastę z salami, aż po pastę z buraka i kozim serem.

Poza sznytkami w menu znaleźć można także inne potrawy. Klienci zamówić mogą również sałatkę z mortadelą czy zupę gulaszową. Nie brakuje także deserów, a w Bistro w Tarnowie skosztować można strudel na kruchym cieście z jabłkami, sosem waniliowym i kwaśną śmietaną.

Bistro Kolorowe Smarowane Sznytki znajduje się w Tarnowie przy ul. Krasińskiego.

Czy rewolucje w Tarnowie będą udane? Premiera odcinka Kuchennych rewolucji z Tarnowa zostanie wyemitowana w czwartek 9 listopada godzinie 21:35 w TVN.

Zobacz także: “Kuchenne rewolucje”: Smutne wieści. Nie żyje założycielka karczmy “Obrochtówka”

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej