Połącz się z nami

„Kuchenne rewolucje” w Żyrardowie: Magda Gessler odczaruje „Cafe Filiżanka”?

Magda Gessler w Żyrardowie.

Rozrywka

„Kuchenne rewolucje” w Żyrardowie: Magda Gessler odczaruje „Cafe Filiżanka”?

Magda Gessler w 3. odcinku 23. sezonu Kuchennych rewolucji pojawi się w Żyrardowie, aby odczarować knajpę o mylącej nazwie Cafe Filiżanka. Pandemia mocno dała się w kość właścicielce, która bez wsparcia swojego taty nie dałaby sobie rady. Czy Magda Gessler tym razem odczaruje kolejne miejsce na kulinarnej mapie Polski? Kuchenne rewolucje w Żyrardowie będą udane?

Sezon 23 Kuchennych rewolucji

Magda Gessler od wielu lat przemierza Polskę, aby pomóc właścicielom podupadających restauracji. Tym razem zawita do Żyrardowa, gdzie w samym centrum czterdziesto-tysięcznego miasta mieści się lokal o mylącej nazwie Cafe Filiżanka. Choć nazwa lokalu nie wskazuje na to, że można w nim dobrze zjeść, to swojego czasu właścicielka restauracji nie mogła narzekać na brak gości. Domowe posiłki cieszyły się sporą popularnością, jednak wszystko zmieniło się z biegiem czasu.

46-letnia Aneta od 12-lat prowadzi klasyczną restaurację serwującą kuchnię polską, która zawsze była jej marzeniem. Przed laty zrezygnowała z dobrze płatnej pracy w korporacji, aby spełniać swoje marzenia. Wspierana przez ukochanego tatę nie ukrywa, że to właśnie on jest jej największym wsparciem i wzorem do naśladowania.

Niestety, ale lokal lata świetności ma już za sobą, a gości z każdym miesiącem ubywało. Co więcej, pandemia spowodowała, że widmo zamknięcia restauracji zaczęło coraz częściej krążyć nad Anetą i jedynie dzięki tacie restauracja nadal była otwarta.

Czy Magda Gessler zdoła pomóc właścicielce? Jakie zmiany zaproponuje?

Kuchenne Rewolucje w Cafe Filiżanka

Jedyną szansą dla lokalu była wizyta Magdy Gessler. Restauratorka, jak zawsze zaproponowała zmiany nie tylko wystroju, ale również w menu. Cafe Filiżanka zmieniła się w restaurację o ciekawej nazwie Bigosu Czar, co ma związek z daniami tam serwowanymi. Jakie dania zaproponuje Magda Gessler? Czy zdoła pomóc kolejnej restauracji w dobie pandemii?

O tym przekonamy się w czwartek 16 września, o godzinie 21.30 na kanale TVN.

Kuchenne rewolucje i Magda Gessler
Magda Gessler Cafe Filiżanka zmieni w Bigosu Czar.

Zobacz także: Kuchenne rewolucje w Piekarach Śląskich.

Źródło: Player TVN / Instagram Kuchennych rewolucji

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry