Połącz się z nami

Kuchnia Lewandowskich to klasyka i nowoczesność w jednym! Zobaczcie, czy Wam przypadnie do gustu!

Ania i Robert Lewandowscy w okularach.

Z życia gwiazd

Kuchnia Lewandowskich to klasyka i nowoczesność w jednym! Zobaczcie, czy Wam przypadnie do gustu!

Anna Lewandowska nie tylko zasłynęła jako trenerka fitness, ale również posiada smykałkę do gotowania. To hobby przerodziło się w produkty marki Food by Ann i zbilansowane diety, które od jakiegoś czasu można zamawiać pod drzwi swojego domu. Pomysły na pyszne dania Lewa wymyśla często w swojej kuchni, a teraz pokazała kolejne wnętrze, które jest sercem domu Lewandowskich. Zobaczcie!

Kilka słów o Lewandowskich

Od lat Ania i Robert uchodzą za jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych par w świecie show-biznesu. Obydwoje mają głowy na karku, a ich kolejne biznesy wyrastają jak grzyby po deszczu. Doskonale udaje im się połączyć obowiązki zawodowe z życiem rodzinnym. Częste podróże powodują, że swoje życie dzielą pomiędzy Polską i Niemcami. W ich wypadku doskonale sprawdza się powiedzenie, że ich dom jest tam, gdzie cała rodzina.

Nie można zapomnieć o blogu, który prowadzi Ania Lewandowska i na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jak zaznaczyła w jednym z postów na Instagramie, jest zwolenniczką przygotowywania posiłków z wyprzedzeniem, aby uniknąć niezdrowych przekąsek. To właśnie tym wpisem skierowała się do swoich obserwatorów, a my możemy zobaczyć, jak wygląda królestwo, w którym na co dzień Ania przygotowuje posiłki dla siebie i całej rodziny.

Kuchnia Lewandowskich

Robert i Ania w jednym ze swoich mieszkań postawili w kuchni na klasykę i minimalizm. To właśnie taki styl króluje w ich domu. Nie da się ukryć, że całość utrzymana jest w nowoczesnym stylu. Na poniższym zdjęciu dokładnie widać, że zdecydowali się na umeblowanie wnętrza w pełnej zabudowie, co staje się coraz popularniejsze i tym samym możemy zaoszczędzić sporo miejsca. Takie rozwiązanie daje poczucie większej przestrzenności.

Zobacz także: Jak prezentuje się jadalnia Lewandowskich? Stół i krzesła zwracają uwagę!

W kuchni króluje kolor antracytowy, a całość rozjaśniają drewniane blaty, na których stoją tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Kuchnia Lewandowskich jest bardzo praktyczna. Ogromna wyspa powoduje, że podczas przygotowywania posiłków cała rodzina może przebywać w jednym miejscu ciesząc się swoją obecnością.
Musicie przyznać, że to wnętrze robi wrażenie!

Podobają Wam się zabudowane wnętrza kuchenne?

Zobacz także: Stylowa łazienka Lewandowskich!

Źródło: Instagram Ani Lewandowskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry