Kurdej-Szatan podczas karmienia piersią! Intymne ujęcie mamy i synka!

6 października 2020
Przez: : J.J

Basia Kurdej-Szatan przywitała kilkanaście dni temu na świecie swojego synka – Henryka. Teraz szczęśliwa mama i dumny tato chętnie prezentują zdjęcia maleństwa w mediach społecznościowych. Zobaczcie kolejne ujęcie, którym aktorka pochwaliła się na swoim Instagramie. Kurdej-Szatan podczas karmienia piersią!

W show-biznesie wybuchł prawdziwy baby-boom. Swoje pociechy w tym roku przywitała m.in. Patrycja Szreder, Maja Hyży, Agnieszka Radwańska, Maffashion i Małgorzata Rozenek-Majdan. Do grona świeżo upieczonych mam należy zaliczyć również Basię Kurdej-Szatan.

Basia i Rafał od dawna nie ukrywali, że zamierzają powiększyć swoją rodzinę. Małżeństwo wychowuje już 8-letnia Hanię, jednak od dawna marzyli o jeszcze jednym dziecku. Choć doniesień na ten temat było wiele, praktycznie każde z nich kończyło się fiaskiem. W końcu udało się, a Basia poinformowała fanów o swoim błogosławionym stanie.

Synek Basi i Rafała Szatanów przyszedł na świat 23 września. Rodzice nadali mu imię Henryk. Od tego czasu chętnie dzielą się z fanami zdjęciami i nagraniami w swoim mediach społecznościowych. Chętnie prezentują również akcesoria, które kupują dla swojego maleństwa.

My również co bądź informujemy Was o kolejnych postach dumnych rodziców. Ostatnio na przykład, gdy Basia zaprezentowała wielofunkcyjne łóżeczko synka – o tym przeczytacie TUTAJ!

 Innym razem, gdy Rafał podzielił się uroczą fotografią z Heniem – o tym natomiast TUTAJ!

Kurdej-Szatan podczas karmienia piersią!

Dziś na profilu aktorki pojawiła się kolejna fotografia, prezentująca mamę i synka. Tym razem Basia zaprezentowała fanom ujęcia, na którym karmi piersią Henia a z samego rana. Najnowsza fotka zostało bardzo miło odebrana przez jej fanów, którzy nie szczędzą komplementów w stronę mamy i synka:

“Cudo❤️Pięknego dnia🤗”

“Nie ma chyba większej bliskości ❤️”

“Piękne zdjęcie 😘🥰😍”

“😁😂to zdjecie pojmie tylko mama 💪girlPower💟”

“Najpiękniejsze co może być karmienie dzidzi piersią ❤️”

Zdjęcie skomentował również dumny tata – “Kocham !! Moje Skarby ❤️”

Warto zwrócić uwagę, że nie każda mama odważyła się na tak intymne ujęcie. Zgadzacie się z nami?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej