Połącz się z nami

Kurdej-Szatan pozazdrościła Rozenek! Zobaczcie jej odlotową fryzurę!

Moda i uroda

Kurdej-Szatan pozazdrościła Rozenek! Zobaczcie jej odlotową fryzurę!

Barbara Kurdej-Szatan postanowiła zaszaleć w tą letnią porę. Poszła za przykładem swojej koleżanki po fachu -Małgorzatą Rozenek – Majdan i postanowiła zrobić sobie kolorowe warkocze!

Blond piękność jak dobrze wiemy niedługo wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”. Na parkiecie zobaczymy jej zmagania o kryształową kulę, a towarzyszyć jej będzie niezwykle utalentowany Jacek Jeschke. Barbara bez wątpienia, jest najbardziej wyczekiwaną gwiazdą tej edycji. Występ w „Tańcu z Gwiazdami” na pewno spowoduje duże metamorfozy w wyglądzie, które będzie musiała przejść gwiazda. Więcej o życiu Kurdej -Szatan znajdziecie TUTAJ!
Kurdej – Szatan pozazdrościła Rozenek?!

Barbara Kurdej-Szatan jest tradycjonalistką. Nie eksperymentuje w wyglądzie, nie zmienia gwałtownie koloru włosów ani długości. To niedługo może ulec zmianie, jak już wspomnieliśmy, niedługo zapewne zobaczymy ją w różnych stylizacjach i fryzurach. Basia dając przedsmak swoim fanom już teraz poeksperymentowała ze swoim wyglądem! Aktorka poszła za przykładem koleżanki z show-biznesu Małgorzatą Rozenek-Majdan i postanowiła zafundować sobie kolorowe warkocze!

Kurdej-Szatan pozazdrościła Rozenek?!

Żona Majdana niedawno zaskoczyła swoich fanów. Dodała zdjęcie w nietypowej, lawendowej fryzurze. Fryzur ta kojarzy się z Instagramowymi gwiazdami, które wybierają się na popularne festiwale muzyczne. Fani jednak, skrytykowali wygląd PERFEKCYJNEJ PANI DOMU. W komentarzach aż zawrzało od negatywnych komentarzy, w których internauci wydali upust swoim emocjom. Bez pardonu komentowali, że taka fryzura nie pasuje do wieku Małgorzaty. Zarzucono również, że takie uczesanie wygląda po prostu „brzydko”.
Kurdej – Szatan zainspirowała się starszą koleżanką i również postawiła na dwa, dobierane warkocze. Pomiędzy swoim włosami wplotła kolorowe, sztuczne pasma, o kolorze niebieskim i żółtym. Na selfie wysyła „cmokaski” swoim wiernym fanom:

„Cmokasek #newlook #new #role #kiss #from #Riga”

Jak podoba się Wam fryzura Barbary Kurdej – Szatan? Uważacie, że wygląda lepiej od Małgorzaty Roznek Majdan?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry