Połącz się z nami

Kurdej- Szatan robi aferę w „Tańcu z Gwiazdami”? Jest komentarz aktorki!

Rozrywka

Kurdej- Szatan robi aferę w „Tańcu z Gwiazdami”? Jest komentarz aktorki!

Jeden z portali plotkarskich donosi, że Basia Kurdej- Szatan wywołała niemałą aferę na planie programu. Prawdopodobnie to wszystko przez jej partnera tanecznego! Aktorce nie spodobał się wybór produkcji, bo najwidoczniej chciała pracować z innym tancerzem. Barbara odniosła się do zarzutów i wszystko wyjaśniła! Przeczytajcie!

Afera w „Tańcu z Gwiazdami”?

Bez wątpienia, jubileuszowa edycja „Tańca z gwiazdami” przyniesie nam wiele emocji. Miłośnicy tanecznego show już nie mogą doczekać się pierwszych odcinków programu. Zdecydowanie, według widzów, czarnym koniem tej edycji jest Basia Kurdej- Szatan. Z pewnością dodatkowych emocji dostarczy nam rywalizacja aktorki i jej męża, Rafała. Ciekawi jesteśmy, które z małżeństwa lepiej poradzi sobie w roli tancerza. Gwiazdy już wiedzą, jakich partnerów im przydzielono, pisaliśmy o tym TUTAJ. W związku z tym jeden z tabloidów donosi, że Basia Kurdej- Szatan robi aferę w „Tańcu z Gwiazdami”, ponieważ nie spodobało się jej to, z kim będzie tańczyć w programie! 

Z kim chciała tańczyć Kurdej- Szatan?

Portal plotkarski twierdzi, że aktorka marzyła o tym, by tańczyć z Rafałem Maserakiem. Jednak produkcja przydzieliła jej innego partnera i związku z tym, Basia rzekomo wyraziła swoje wielkie niezadowolenie. Domniemany partner Kurdej- Szatan jest debiutantem, a prezenterka chciała kogoś „z doświadczeniem”.

Komentarz aktorki

Do tych zarzutów postanowiła odnieść się sama zainteresowana. Aktorka wyjaśniła swoim fanom całą sytuację i zaprzeczyła plotkom o rzekomej aferze na planie programu. Na swoim Instastories opublikowała nagranie, w którym dementuje pogłoski:

„Pomponik napisał jakieś totalne bzdety na temat tego, ze się kłócę z produkcją że krzyczę, że zachowuje się wprost jak jakaś gwiazdunia. Otóż nie nie nie. Po to wybieram rożne projekty w swoim życiu żeby mieć z tego fun, żeby się tym cieszyć, żeby się rozwijać. Kocham swoją pracę i ją szanuję przede wszystkim. Nie mam powodu żeby zachowywać się jak gwiazdunia, czego zresztą nie lubię w pracy.. i na nikogo nie krzyczałam. Mam wspaniałego tancerza. Jestem zachwycona, że właśnie on został nam mi przydzielony, świetnie się nam razem pracuje…”

Źródło: https://www.instagram.com/stories/kurdejszatan/
Źródło: https://www.instagram.com/stories/kurdejszatan/

Jak widać informacje na temat atmosfery na planie „Tańca z Gwiazdami: są wyssane z palca. Czekamy zatem na oficjalne potwierdzenie tego, kto będzie partnerował aktorce! I życzymy parze szczęścia na parkiecie!

View this post on Instagram

#itsabeautifullife !

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry