Kurdej-Szatan w mocnym wywiadzie. Nie wytrzymała i ostro odpowiedziała redaktorowi!

2 grudnia 2021
Przez: : W.M.

Basia Kurdej-Szatan udzieliła kolejnego wywiadu. Tym razem aktorka była gościem programu Salon 24, a rozmowę przeprowadził z nią Sławomir Jastrzębowski. Dziennikarz wielokrotnie prowokował Barbarę swoimi słowami. Mimo że gwiazda próbowała odpowiadać ze spokojem, w końcu nie wytrzymała. Co odpowiedziała?

Wpis Kurdej-Szatan o Straży Granicznej

Ostatnie tygodnie nie były łatwe dla Barbary Kurdej-Szatan. Wszystko za sprawą wpisu, który popełniła na początku listopada i konsekwencji, jakie przyniosły słowa o sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Przypomnijmy, że 4 listopada aktorka opublikowała na swoim Instagramie post, w którym w wulgarny sposób wypowiedziała się na temat Straży Granicznej. Słowa Kurdej-Szatan, w którym nazwała funkcjonariuszy „mordercami”, odbiły się szerokim echem we wszystkich mediach w kraju. Chociaż aktorka szybko usunęła swój post, a także przeprosiła za obrazę Straży Granicznej, poniosła bolesne konsekwencje.

Sprawą postu Basi zajęła się Prokuratura, a dodatkowo krótko po publikacji wpisu Basi prezes TVP Jacek Kurski, zwolnił ją z M jak miłość.

Zobacz także: Jak skończy się wątek Kurdej-Sztaan w M jak miłość?

Wywiad Kurdej-Szatan z Jastrzębowskim

Niedawno Basia postanowiła udzielić pierwszego obszernego wywiadu. W rozmowie z Magdą Mołek szczegółowo wytłumaczyła, co miała na myśli, publikując post.

Tym razem aktorka była gościem Sławomira Jastrzębowskiego w audycji Salon 24.

Dziennikarz w rozmowie z Barbarą zasugerował, że wywiad z Magdą Mołek wyglądał na ustawiony. Po zaprzeczeniach ze strony aktorki Jastrzębowski w dosadny sposób stwierdził, że Kurdej-Szatan jak wiele celebrytów ze stolicy, żyje w „warszawskiej bańce” i tak naprawdę nie wie, jak żyją ludzie. Słuchając tych słów, Basia nie wytrzymała.

„Ale o czym pan mówi? Wychowałam się na blokowisku, miałam długi, problemy z pieniędzmi. Każdy z nas ma jakieś doświadczenia i to, że teraz akurat pracuję w telewizji… – odpowiedziała

Dziennikarz wprost zwrócił się do aktorki, sugerując, że tym wpisem zdewastowała sobie życie.

Nie, nie zdewastowałam sobie życia, ja tak nie uważam(…). Nie uważam, że nic się nie stało, ale uważam, że z każdej sytuacji trzeba wyciągać wnioski i przełożyć to na coś dobrego i tak właśnie planuje. – powiedziała Basia

Cały wywiad zobaczycie poniżej:

źródło: Instagram Basi Kurdej-Szatan/YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej