“M jak miłość” bez Basi Kurdej-Szatan! Wiemy, jak zakończy się wątek Joasi Chodakowskiej!

10 listopada 2021
Przez: : MC

Nie milkną kolejne doniesienia związane z Barbarą Kurdej-Szatan i konsekwencjami wulgarnego wpisu w mediach społecznościowych. Jako, że aktorka straciła rolę w serialu M jak miłość, epizod Joanny Chodakowskiej musi się zakończyć.

Barbara Kurdej-Szatan o funkcjonariuszach Straży Granicznej

Barbara Kurdej-Szatan to obecnie jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych gwiazd w polskim show biznesie. W ostatnich dniach o aktorce jest wyjątkowo głośno, a wszystko za sprawą wulgarnego wpisu opublikowanego w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że Basia odniosła się do obecnie trwających wydarzeń na granicy polsko-białoruskiej, nazywając funkcjonariuszy Straży Granicznej mordercami. We wpisie pojawiło się również wiele wulgaryzmów.

Zobacz także: Oświadczenie Jacka Kurskiego ws. wpisu Barbary Kurdej-Szatan

Wpis spotkał się z mnóstwem krytyki i ostatecznie go usunięto. Jak się okazuje, sprawą zainteresowała się również prokuratura, która rozpoczęła działania w kierunku znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej.

“Prokuratura Okręgowa w Warszawie 8 listopada 2021 r. wszczęła dochodzenie w sprawie znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej wykonujących czynności służbowe na granicy polsko-białoruskiej” – poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz poinformowała.

W sieci pojawiło się również oświadczenie samej Barbary, w którym czytamy:

Oświadczenie Barbary Kurdej-Szatan

Jak zakończy się wątek Joasi Chodakowskiej?

Aktorka poniesie spore konsekwencje za swój wulgarny wpis. Sieć komórkowa, którą niegdyś reklamowała Barbara odcięła się od niej, a produkcja serialu M jak miłość zdecydowała się zakończyć współpracę z aktorką. Przypomnijmy, że Kurdej-Szatan wcielała się w rolę Joasi Chodakowskiej. Jak poinformował sam prezes stacji TVP – Jacek Kurski, ostatni odcinek z udziałem Barbary zostanie wyemitowany dokładnie 6 grudnia b.r. (odcinek nr 1619)

Zapewne wielu fanów serialu jest ciekawych, jak zakończy się serialowy wątek Joasi. Odpowiedzi na to pytanie udzieliła Karolina Baranowska – przedstawicielka firmy produkującej serial M jak miłość.

“Ostatni raz aktorka była na planie M jak miłość pod koniec czerwca przed dłuższą przerwą wakacyjną ekipy. Zrealizowany został wtedy 1619. odcinek (emisja 6 grudnia), w którym bohaterka po utracie pracy, ale i zaręczynach z ukochanym Leszkiem (Sławek Uniatowski) postanawia ponownie wyjechać do Francji. Ze względów aktorskich i dramaturgicznych wątek tak właśnie został zawieszony”

Co myślicie o całej sprawie?

źródło: twitter.com, Instagram Barbary Kurdej-Szatan, plotek.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej