Kurzajewski i Cichopek mają romans? Już wszystko jasne!

1 kwietnia 2022
Przez: : J.J

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w ostatnim czasie są na językach wielu ludzi ze względu na rozstanie. Choć małżonkowie sami postanowili ogłosić, że ich związek się rozpadł, wielu internautów doszukuje się drugiego dna. W mediach zaczęło robić się głośno na temat rzekomego romansu Cichopek z Maciejem Kurzajewskim. Ile w tym prawdy? Przekonajmy się.

Rozstanie Cichopek i Hakiela

Oficjalny post Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela wstrząsnął opinią publiczną. Mało kto spodziewał się, że po tylu latach jedno z najpopularniejszych małżeństw w show-biznesie postanowiło się rozstać. Choć od czasu do czasu dało się słyszeć informacje na temat problemów w ich małżeństwie, para dementowała doniesienia mediów publikując na swoich profilach w mediach społecznościowych zdjęcia z dalekich wyjazdów, na których nie szczędzili sobie czułości, bądź wspólne fotografie, które nie wskazywały, że nad ich związkiem zaczęły zbierać się czarne chmury.

Niestety związek Kasi i Marcina nie przetrwał. Choć małżonkowie od razu powiedzieli, że ich oficjalne oświadczenie to jedyny głos w sprawie rozstania, internauci i media nie przestają zastanawiać się co stanęło na ich drodze.

Zobacz także: Dlaczego Hakiel i Cichopek się rozstali? Tancerz zabrał głos

Cichopek i Kurzajewski mają romans?

W ostatnich dniach coraz częściej mogliście słyszeć o domniemanym romansie Kasi z jej kolegą z pracy – Maciejem Kurzajewskim. Kasia i Maciek spotykają się na planie programu Pytanie na śniadanie. Tygodnik Na żywo informował również o zażyłej relacji prezenterów poza godzinami pracy:

“Maciek wie, co przeżywa Kasia i jak ważne jest wsparcie w trudnych chwilach. Odbiera każdy jej telefon, odpisuje na każdą jej wiadomość i cierpliwie słucha. Dwa lata temu dostał podobną pomoc od przyjaciela”

Cichopek i Kurzajewski
scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Super Express postanowił dotrzeć do samego Maćka Kurzajewskiego i zapytać go, co tak naprawdę łączy go z koleżanką z planu. Prezenter dosadnie odpowiedział, ucinając spekulacje mediów:

“Proszę pana, nie komentuję tego. Poza tym, że pracujemy w jednym programie. Prowadzimy “Pytanie na śniadanie””

Myślicie, że jest to możliwe?

Źródło: Tygodnik Na Żywo, Super Express, Akpa, Instagram Pytanie na śniadanie

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej