Marcin Hakiel zdradził Kasię Cichopek? Tancerz zabrał głos! Teraz wszystko jasne!

17 marca 2022
Przez: : M.S.

Z całą pewnością rozstanie Katarzyny Cichopek i jej męża Marcina Hakiela bardzo zaskoczyło wiele osób. Zgodne dotąd małżeństwo zdecydowało się na rozwód po 17 latach związku. Wiele spekulowało się na temat przyczyny rozstania Hakielów, podejrzewano nawet, że chodziło o kogoś trzeciego. Czy Hakiel zdradził Cichopek? Tancerz w końcu zabrał głos w tej sprawie i odpowiedział wprost!

Rozstanie Cichopek i Hakiela

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na parkiecie programu rozrywkowego Taniec z gwiazdami. Pomiędzy parą zaiskrzyło, a wspólne treningi tylko umacniały więź pomiędzy uczestnikami tanecznego show. Cichopek i Hakiel wygrali 2. edycję Tańca z Gwiazdami i od tego czasu tworzyli bardzo udany związek. Po kilku latach znajomości para pobrała się i doczekała się dwójki dzieci.

Kasia i Marcin bardzo spokojny i udany związek. W mediach uchodzili za zgodne małżeństwo, bez kłótni i skandali. Jakiś czas temu pojawiły się plotki o kryzysie w związku aktorki i tancerza, jednak Cichopek szybko rozwiała te wątpliwości. Podczas pandemii cała rodzina aktywnie uczestniczyła w social mediach, nagrywając wspólne filmiki. Jeszcze w styczniu Hakielowie wybrali się wspólnie na wakacje, a w lutym udostępniali zdjęcia z wyjazdu z góry.

https://www.instagram.com/p/CZeJdvRs-zA/

Zobacz także: Kasia Cichopek rozstała się z mężem

Dlatego ogromnym zaskoczeniem było, gdy na profilach na Instagramie Kasi i Marcina pojawiły się oświadczenia, w których małżeństwo poinformowało o rozstaniu.

“Drodzy,
Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na Nie, prosimy o uszanowanie naszej i Ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować. Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel”

Hakiel zdradził Cichopek?

Wielu zaczęło zastanawiać się na przyczyną rozpadu związku Cichopek i Hakiela. Sugerowano, że być może pojawiła się trzecia osoba, gdyż dotąd zgodne małżeństwo rozstało się tak nagle.

W końcu w tej sprawie zabrał głos Marcin Hakiel. Na swoim proflu na Instagramie zorganizował dla swoich obserwujących Q&A, w którym odpowiadał na nurtującego pytania internautów. Ktoś zapytał, jak to się stało, że doszło do rozstania Marcina i Kasi:

“Życie jest nieprzewidywalne, czasem pisze scenariusze, których się nie spodziewamy”

Hakiel na Instagramie
Marcin Hakiel InstaStory

Kolejna internauta zapytał wprost, czy tancerz zdradził swoją żoną. Hakiel odpowiedział: nie

Instagram Hakiela
Marcin Hakiel InstaStory

Spodziewaliście się takiej odpowiedzi?

Źródło: Instagram Marcina Hakiela/ Kasi Cichopek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej