Kwota, którą płacą za wynajęcie willi Majdanowie, zwala z nóg. Co za luksusy

1 lipca 2022
Przez: : W.M.

Kilka dni temu Małgorzata Rozenek-Majdan razem z rodziną przeprowadziła się do nowej willi. Fani, którzy śledzą życie Majdanów w sieci, doskonale wiedzą, że jest to ich dom tymczasowy, zanim wprowadzą się do własnego gniazdka. Jak się okazuje, przujemość ta będzie ich słono kosztować.

Nowy dom Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Obecna żona Radosława Majdana jest u szczytu swojej kariery i angażuje się w coraz to nowsze i ciekawsze projekty.

Nie da się ukryć, że Małgorzata należy do grona znanych osób, które wyjątkowo aktywnie prowadzą swój profil w mediach społecznościowych. Rozenek niemal codziennie dzieli się ze swoimi obserwatorami nowymi relacji i pokazuje, jak wygląda jej codzienność.

Ostatnie dni były dla Małgosi bardzo wyczerpujące, a wszystko za sprawą przeprowadzki do nowego domu. W minioną środę żona Majdana miała dla swoich fanów niemałą niespodziankę i zdradziła im, że razem z rodziną przeprowadzili się do nowej willi położonej na obrzeżach miasta. Małgorzata trzymała tę informację w tajemnicy, gdyż jak poinformowała wówczas, wierzy w przesądy, że mówienie o tym innym, zanim zamieszka się w nowym domu, może przynieść pecha.

Ile Majdanowie płacą miesięcznie za wynajem willi?

Nowy dom Majdanów robi wrażenie. Chociaż jak na bieżąco relacjonuje swoim fanom Małgorzata, przed nimi i specjalistami, których zatrudnili, aby pomogli wykończyć i umeblować nowe wnętrze, jeszcze dużo pracy, da się zauważyć wyjątkowo przestronne, jasne i bardzo luksusowe wnętrza. Co więcej, w ogrodzie lokatorzy będą mieli także do dyspozycji basen.

Zobacz także: Jak wygląda nowy dom Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Super Express dotarł do informacji, ile miesięcznie będzie kosztować Majdanów wynajem luksusowej willi. Okazuje się, że oczekiwanie na przeprowadzkę do ich własnego domu, nie będzie wcale tanie. Miesięczny wynajem willi, do której przeprowadziła się Małgorzata wraz ze swoją rodziną, kosztuje aż 30 tys. złotych miesięcznie.

„Jest to ich tymczasowe lokum, w którym spędzą kilka miesięcy, zanim przeprowadzą się do swojego domu. Ponad 300-metrowa rezydencja kosztuje ich 30 tysięcy złotych miesięcznie… Ale chyba warto tyle za nią dać” – informuje SE

Już za jakiś czas Małgorzatę i jej rodzinę czekać będzie kolejna przeprowadzka. Willa, w której zamieszkała rodzina, jest dla nich tymczasowym lokum. Jak wiadomo, Majdanowie budują bowiem dom w Warszewie.

Jest wybrany, znajduje się w bardzo pięknym miejscu Warszawy, w zielonej części. Nie tylko jest wybrany, lecz także trwają w nim prace przygotowawcze do tego, żebyśmy mogli w nim zamieszkać, i cieszymy się, że to już niebawem” – mówiła Małgorzata

Nowa willa Majdanów
Małgorzata Rozenek w nowym dom

źródło: Instagram Małgorzaty Rozenek/Super Express

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej