Połącz się z nami

Lara Gessler POKAZAŁA POŚLADKI w klimatycznej sesji. W internecie HUCZY!

Z życia gwiazd

Lara Gessler POKAZAŁA POŚLADKI w klimatycznej sesji. W internecie HUCZY!

Lara Gessler zdążyła nas przyzwyczaić do tego że ma sporo odwagi w eksponowaniu swojego ciała. Tym razem zdecydowała się wziąć udział w zmysłowej sesji fotograficznej, gdzie pokazała wiele swojego zgrabnego ciała. Zobaczcie jak Lara kusi nagimi pośladkami! Internauci byli pod wrażenie!

Lara jest córką znanej restauratorki i osobowości telewizyjnej Magdy Gessler, dała się również poznać szerszej publiczności kiedy jakiś czas temu zwinęła udział „Ameryka Express”. To przyniosło jej większą rozpoznawalność i sporo sympatyków w mediach społecznościowych. Lara chętnie dzieli się swoim życiem na Instagramie, nie brakuje tam również dość śmiałych zdjęć, które często motywują fanów do komentarzy.

Kilka miesięcy temu opublikowała zdjęcie na którym prezentuje swoje zupełnie nagie ciało, czym wywołała nie małe poruszenie. Nawet Magda Gessler wtedy zdecydowała się na komentarz w odpowiedzi na zapytanie Internautów – co na to mama?

„Mama widzi i podziwia” – napisała wtedy restauratorka.

Tym razem Lara postanowiła się podzielić efektami pięknej i zmysłowej sesji fotograficznej. Możemy zobaczyć miedzy innymi zdjęcie gdzie Lara stojąc rozebrana na balkonie kusi swoimi odsłoniętymi pośladkami. Cała sesja pokazuje nagie ciało, ale nie jest wulgarna – jest za to bardzo kobieca i autentyczna!

Kiedy napisała do mnie Eliza @elizakrakowka ze chciałaby mi zrobić zdjęcia to bardzo się ucieszyłam. Śledzę Jej profil od dawna i myślę, że jest jedną z lepszych reportażystek kobiecości jaką znam. Spotkałyśmy się i ze szczerej sesji, jak ze szczerej rozmowy wyszedł nasz miły dialog o pięknie i samoakceptacji”- tak podpisała zdjęcia Lara.

Internauci wprost oszaleli – posypały się wyrazy zachwytu, a o to tylko kilka z bardzo wielu komentarzy:

 „Coś pięknego! Naturalnie, prawdziwie i autentycznie Kochana!”

„To zdjęcie na balkonie – BOSKIE!”

„Zdjęcia cudowne! A figury szczerze zazdroszczę!”

Sami zobaczcie te ZMYSŁOWE ZDJĘCIA !

żródło: https://www.instagram.com/p/ByQVHOlIwMP/


I co sądzicie, bo nam bardzo się podoba. Z całą pewnością dołączamy do grona fanów tej sesji- PIĘKNIE.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry