Połącz się z nami

Lara Gessler zastąpi swoją mamę w „Kuchennych Rewolucjach”?! Mamy odpowiedź samej królowej!

Z życia gwiazd

Lara Gessler zastąpi swoją mamę w „Kuchennych Rewolucjach”?! Mamy odpowiedź samej królowej!

Magda Gessler od lat pełni rolę prowadzącej w programie „Kuchenne rewolucje”! Czy wyobrażacie sobie kogoś innego na jej miejscu? Zobaczcie, co Magda sądzi na ten temat. Lara Gessler zastąpi swoją mamę w „Kuchennych Rewolucjach”?!

„Kuchenne Rewolucje”

Magda Gessler od lat prowadzi kulinarny program „Kuchenne Rewolucje”, który cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju. Kulinarne show doczekało się już 22 edycji, a każda z nich ściągała przed szklane odbiorniki masę fanów. W każdym z odcinków Magda odwiedza zgłaszające się do programu restauracje, które wymagają pomocy i przeprowadza w nich prawdziwe rewolucje. Często również pomaga naprawić więzi rodzinne.

W każdym z odcinków nie brakuje emocji. Często dochodzi również do kontrowersyjnych zdarzeń. Ekspresja Magdy sprawia, że wiele osób nie wyobraża sobie w jej roli nikogo innego. Niemniej jednak dużo osób zastanawia się, czy program będzie w przyszłości kontynuowany przez dzieci Magdy – Larę lub Tadeusza.

Lara Gessler zastąpi swoją mamę w „Kuchennych Rewolucjach”?!

Czy w swoich następcach Magda widzi swoje dzieci, które również od najmłodszych lat życie wiążą z kulinarnym światem? W rozmowie z „Jastrząbpost” Magda postanowiła odpowiedzieć na to pytanie. Przyznała, że w tej roli widzi zarówno córkę, jak i syna, niemniej jednak nie zamierza nikogo wskazywać. Dodała, że Lara i Tadeusz świetnie radzą sobie w swoich zawodowych obowiązkach i na pewno sprostaliby wyzwaniu:

„Ja bym nie chciała nikogo wskazywać, bo wydaje mi się, że Lara wybrała rolę bardzo interesującą. Ona zrobi, co będzie chciała, bo taki ma charakter, więc ja się o nią nie martwię. Tadeusz ma swoje pasje, jest bardziej naukowcem jedzenia. Naukowcem i organizatorem jedzenia dla dużej masy ludzi. Każde z nich może zrobić to, co w tej chwili robię ja.”

A Wy, co uważacie? Widzicie w zastępstwie Magdy – Larę albo Tadeusza?

To również może Was zainteresować: Warunki mieszkaniowe Gessler podczas kręcenia „Kuchennych rewolucji” mogą Was zaskoczyć

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry