Launo w najmodniejszym płaszczu tego sezonu. Wiemy, gdzie i w jakiej cenie go kupicie!

11 stycznia 2022
Przez: : K.M.

Jedna z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek czwartej edycji Hotel Paradise po raz kolejny stworzyła niezwykłą i oryginalną kreację. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, gdzie i w jakiej cenie kupicie cały zestaw. Nie możecie tego przegapić!

Informacje na temat Klaudii

Klaudia Launo Kardel to jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek czwartej serii programu Hotel Paradise. Ci wszyscy, co oglądali program wiedzą, że Klaudia ostro namieszała w programie. Niestety, z programem pożegnała po jednej z konkurencji, w której mężczyźni mieli udowodnić jak dużo wiedzą na temat swojej partnerki.

Kobieta na co dzień pracuje jako piercerka w jednym z salonów w Warszawie.

Zobacz także: Launo pokazała swojego obecnego partnera. Co za przystojniak!

Launo na Instagramie

Celebrytka bardzo prężnie prowadzi swój profil na portalu Instagram. Klaudię znajdziemy tam pod nazwą @launokardel. Ilość obserwujących ją osób obecnie wynosi ponad 148 tysięcy, a na tej liczbie z pewnością się nie skończy. To właśnie tam Launo publikuje relacje zza kulis programu, z najważniejszych eventów, fotki z życia prywatnego i z zawodowego.

Płaszczyk Launo od znanej marki

Swoją zjawiskową kreacją celebrytka pochwaliła się na InstaStories. Mowa o maxi płaszczu wykonanym z wysokiej jakości materiałów w kolorze szarym. Ta modowa perełka pochodzi od marki HMBD, a cena tego modelu wynosi 249 złotych. Płaszcz posiada wywijany kołnierz oraz wiązanie w pasie, które podkreśli talię każdej kobiety. Launo dołączyła do niego gruby ciemnoszary golf, czarne spodnie i buty w tym samym kolorze. Stylówkę dopełniła zimowa opaska i torebka na ramię luksusowej marki. Całość prezentuje się niesamowicie! My nie potrafimy oderwać od niej wzroku.

Launo w stylowym sweterku na zimę
Klaudia w ultramodnej stylizacji na zimę

A Wam jak podoba się najnowszy zakup Launo od marki HMBD? Według nas ten płaszczyk to must have każdej kobiety w tym sezonie!

Źródło: Instagram Klaudii Kardel

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej