Laura z “Love Island” sporo schudła. Jaki jest sekret jej szczuplej sylwetki?

4 lipca 2021
Przez: : W.M.

Chociaż Laura Sieka na Wyspie Miłości pochwalić się mogła piękną, kobiecą sylwetką, była wyspiarka postanowiła zrzucić kilkanaście kilogramów. Zobaczcie spektakularną metamorfozę 22-latki. Laura z Love Island dumnie prezentuje szczupłą figurę.

https://www.instagram.com/p/CNNFAZRjYFT/

Laura Sieka na Wyspie Miłości

Kilkanaście tygodni temu widzowie stacji Polsat oglądać mogli ostatni odcinek trzeciej edycji randkowego reality-show Love Island. Wyspa miłości, który zwyciężyli Caroline Juchniewicz oraz Mateusz Zacharczuk. Niedługo po zakończeniu emisji programu okazało się, że to nie koniec tego formatu i wkrótce ruszą castingi do kolejnej edycji.

Udział w popularnym programie dla wielu osób okazał się trampoliną do kariery. Sporo byłych islandersów bardzo aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych, dzięki którym są w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Jedną z osób, która udział w Love Island ma już za sobą, jest Laura Sieka. 22-latka pojawiła się w hiszpańskiej willi już w trakcie trwania programu i wiele wskazywało na to, że to właśnie ona stworzy trwały związek z Maciejem Dąbrowskim. Mimo iż relacja ta zapowiadała się obiecująco, widzowie byli świadkami licznych nieporozumień między parą i ostatecznie ich drogi się rozeszły.

https://www.instagram.com/p/CNUxWCdDm8C/

Zobacz także: Laura i Maciek będą parą po programie?

Laura z Love Island przeszła ogromną metamorfozę

Po zakończeniu udziału w programie Love Island Laura skupiła się na rozwijaniu swojej kariery. 22-latka rozwija się jako influencerka i często publikuje na swoim Instagramie wiele zdjęć oraz relacji. Niedawno była islanderka wyznała swoim obserwatorom, że od czasu swojego pobytu w hiszpańskiej willi schudła 15 kilogramów. Jak wyjaśniła na swoim Story Laura, zgrabna sylwetka, która dumnie się chwali, nie jest efektem drakońskich diet, lecz zdrowych nawyków żywieniowych.

https://www.instagram.com/p/CQgZ4D5Dk5_/

Metamorfoza Sieki zrobiła ogromne wrażenie na internatach.

„Świetna przemiana! Sylwetka ogień!”

„No no Laura petarda” – czytamy pod zdjęciem byłej gwiazdy reality-show

Laura Sieka sporo schudla
Metamorfoza Laury z Love Island

A jak Wam podoba się metamorfoza Laury? Robi wrażenie?

źródło: Instagram Laura Sieka

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej