Połącz się z nami

Lawina HEJTU spadła na Natalię Klimas po sesji ciążowej! Jest OSTRY komentarz gwiazdy!

Z życia gwiazd

Lawina HEJTU spadła na Natalię Klimas po sesji ciążowej! Jest OSTRY komentarz gwiazdy!

Natalia Klimas dołączyła do grona gwiazd, które lada dzień na świecie powitają swoje pierwsze dziecko. Na jej profilu w mediach społecznościowych, chętnie pokazuje zdjęcia swojego ciążowego brzuszka, a po jej ostatniej ciążowej sesji, w samej bieliźnie, musiała się zmierzyć z falą krytyki, jaka na nią spadła! Co tak wzburzyło internautów? Zobaczcie!

W marcu media obiegła wiadomość, że Klimas jest w stanie błogosławionym. Od tego czasu aktorka jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych i chętnie pokazuje zdjęcia. Jakiś czas temu udała się na sesję ciążową, która wywołała burzę na jej profilu, a jedna z obserwatorek jej profilu napisała oburzający komentarz, którego Natalia nie zamierzała przemilczeć i w dosadny sposób odpisała internautce!

Klimas na swoim Instagramie opublikowała fotografie ze swojej ostatniej przed porodem sesji ciążowej. Aktorka do zdjęć pozowała w samej bieliźnie, a na pierwszym planie najbardziej rzuca się w oczy jej już całkiem spory ciążowy brzuszek. Najwidoczniej jednej z osób, które obserwują profil Natalii, te fotografie nie spodobały się i postanowiła ona w komentarzu dać wyraz swojej niechęci do tego typu zdjęć.

Natalii zarzucono, że ta „wywaliła brzuch”.

„Przez bluzkę nie widać, musiała wywalić brzuch, słabe”– napisała jedna z internautek.

Ten komentarz nie uszedł uwadze Natalii i publikując zdjęcia w samej bieliźnie na łonie natury, postanowiła ona odnieść się do tych zarzutów.

„Ktoś skomentował pod moim zdjęciem z sesji ciążowej: „Przez bluzkę nie widać, musiała wywalić brzuch, słabe”. I tak się zastanowiłam: na czym to polega, że cały Instagram jest pełen zdjęć kobiet w stringach, w bikini, pół nago, w bieliźnie, ale goły brzuszek ciążowy wzbudza takie komentarze. Czy pokazywać można tylko idealne, umięśnione, płaskie brzuchy?”– napisała Natalia pod zdjęciem swojej ciążowej sesji.

Post aktorki spotkał się z ogromnym odzewem i większość jej fanek przyznała rację Klimas!

„Wygląda Pani pięknie w ciąży tak kwitnąco, proszę się nie przejmować tak pustymi komentarzami. ?”,

„Nasze społeczeństwo jest pełne sprzeczności. Kobieta bez dziecka? Jak tak można!? To nasze powołanie. Kobieta ma trójkę dzieci? Jak tak można!? To dziecioróbstwo! Kobieta nie karmi piersią? Na stos! Kobieta karmi długo? Na stos! Itd.itp…Trzeba trzymać sie swojej drogi:). Dziewczyny-wspierajmy sie❤️”– czytamy w komentarzach.

Źródło:
https://www.instagram.com/p/BzasQ1GCEWw/

Część obserwatorek profilu Natalii wyznała, że również marzy o takiej sesji zdjęciowej, a jej fanki szturmem stanęły za słowami Klimas. My uważamy, że gwiazda wygląda naprawdę świetnie i ciężko uwierzyć, że lada moment powita na świecie swoje pierwsze dziecko!

A Wy jak uważacie? Faktycznie taka sesja zdjęciowa jest nie na miejscu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry