Połącz się z nami

Natalia Klimas o Piotrze Woźniaku-Staraku! Dodała emocjonujący wpis!

Z życia gwiazd

Natalia Klimas o Piotrze Woźniaku-Staraku! Dodała emocjonujący wpis!

Natalia Klimas jest byłą partnerką Piotra Woźniaka-Staraka. Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawił się bardzo emocjonujący wpis dotyczący jej byłego chłopaka. Zobaczcie!

Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak przez 2,5 roku tworzyli piękną parę. Jak się okazuje, Natalia postanowiła wrócić ze Stanów właśnie dla Piotra. Aktorka nie musiała długo czekać na propozycje zawodowe i szybko dostała pracę na planie jednego z seriali. Kiedy Piotr Woźniak-Starak szykował się do przejęcia rodzinnej firmy, drogi tej dwójki się rozeszły! Natalia Klimas o Piotrze Woźniaku-Staraku! Dodała emocjonujący wpis!

Nie wiadomo do tej pory, co było powodem ich rozstania. Chwilę po tym Piotr zaczął się spotykać z dziennikarką TVN, wtedy jeszcze Agnieszką Szulim. Para pobrała się w 2016 roku, a ich ślub odbył się w przepięknej Wenecji. Sama Agnieszka w jednym z wywiadów powiedziała, że nie mogła sobie lepiej wyobrazić tego wyjątkowego dla każdej kobiety dnia. Było to bez wątpienia wielkie wydarzenie, na którym nie zabrakło znanych nazwisk.

Natalia również ułożyła sobie życie. Wyszła za mąż, a pod koniec lipca tego roku na świecie przywitała swoją córeczkę Zuzię.

Natalia Klimas o Piotrze Woźniaku-Staraku!

W programie Krzysztofa Ibisza Natalia w pięknych słowach wypowiedziała się na temat Piotra.

„To jest pierwszy raz, kiedy o tym mówię. Minęły dwa lata od naszego rozstania, więc to jest dla mnie temat już zamknięty. Minęło już dużo czasu, ale jasne, że bolało. Myślę, że byłabym niefajną osobą, gdyby to po mnie spłynęło. Naprawdę kochałam. Było to wspaniałe 2,5 roku życia”.

Do całej tragedii, która wydarzyła się cztery dni temu na Mazurach, Klimas odniosła się również na swoim profilu w mediach społecznościowych, gdzie na zdjęciu ze swoją córeczką napisała o dramacie, który rozegrał się w krainie jezior!

„Nad mazurską krainę szczęścia nadciągnęły chmury. Trzymam moją córeczkę przy sercu i nie wypuszczam z ramion”– czytamy podpis pod zdjęciem Natalii z córeczką!

Tragedia rozegrała się kilka dni temu nad jeziorem Kisajno, gdzie swoją posiadłość ma rodzina Staraków. W nocy z soboty na niedzielę Piotr wraz z 27-letnią kobietą wypadli z motorówki. Kobiecie udało się dopłynąć do brzegu. Niestety Piotr nie miał tyle szczęścia! Dzisiaj 22 sierpnia służby poinformowały, że zostało znalezione jego ciało! Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ!

Piotr Woźniak-Starak miał 39 lat.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry