Leksiu: [Krzysztof Lekstan, wiek, Team X, kariera, Instagram]

12 stycznia 2022
Przez: : KS

Leksiu to jeden z członków Team X – grupy influencerów, którzy zamieszkali pod jednym dachem, aby razem tworzyć kontent. Okazuje się, że jego kariera ostatnimi czasy zmieniła się w diametralny sposób. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Leksiu: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że influencer tak naprawdę nazywa się Krzysztof Lekstan. Wiadomo również, że urodził się 13 sierpnia 1998 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 23 lata. Co ciekawe, dotychczas miał okazję mieszkać już nie tylko w Polsce, ale również zagranicą, a konkretnie w Szwecji. Prócz działań w sieci, wielką pasją Lekstana jest muzyka. Próbował już nawet swoich sił  jako producent muzyczny.

Chłopak cieszył się dużą popularnością w sieci, a wielu widzów i innych twórców internetowych uważało go za jednego z najfajniejszych członków Teamu X. Jednakże, w sieci wybuchała afera, w której Leksia oskarżono o wysyłanie niestosownych treści do swoich młodszych widzek.

Leksiu Team X
Krzysztof Lekstan

Zobacz także: Leksiu odchodzi z Team X!

Leksiu: Team X

Team X to obok popularnej Ekipy, którą stworzył Friz jedna z najpopularniejszych grup influencerów w Polsce. Przez 365 dni Natsu, Monika Kociołek, Julia Żugaj, Maciej Ejsmont, Czerek Nykiel, Karol Pieszko i Krzysztof Lekstan nagrywali filmiki, które później zamieszczali na swoim kanale na Youtube. Szybko zyskali sympatię widzów i zgromadzili zwłaszcza młodszą społeczność.

Jednakże, wszystko wskazuje na to, że po roku daily ich współpraca dobiegła końca. O odejściu z Teamu X 2 poinformowała już Natalia Karczmarczyk, która stawia na rozwój własnych projektów.

W związku z głośną sytuacją Leksia, influencer zdecydował się także opuścić grupę. W swoich social mediach zamieścił oficjalne oświadczenie, gdzie poinformował internautów o swojej decyzji.

Leksiu: Instagram

Krzysztof Lekstan prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @leksiux. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 592 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz