Leksiu żegna się z Team X! Wydał oświadczenie w tej sprawie!

12 stycznia 2022
Przez: : KS

Ostatnimi czasy w sieci aż zawrzało ze względu na kontrowersyjne informacje dotyczące jednego z członków Teamu X. Niedługo później Leksiu oznajmił, że odchodzi z grupy influencerów, z którą mieszkał i tworzył przez ponad rok!

Zarzuty wobec Leksia

Krzysztof Lekstan szybko zdobył dużą sympatię wśród fanów Team X 2. Co ciekawe, za ulubionego influencera z tej grupy uważali go nie tylko odbiorcy filmików, które tworzyli, ale także inne osoby z branży.

Niestety, opinia na temat 23-latka mocno się zmieniła. Wszystko dlatego, że w sieci zaczęły pojawiać się rzekome dowody na to, że Leksiu w dwuznaczny sposób kontaktuje się ze swoimi fankami. Również kilka lat młodszymi od siebie.

Mimo, że do tej pory nie ma ednoznacznego stanowiska odpowiednich instytucji, które rozwiałyby wszelkie wątpliwości, Lekstan został wykluczony ze środowiska przez wielu twórców internetowych oraz samych internautów.

Zobacz także: Co wiemy o Natsu?

Leksiu odchodzi z Team X

Po wybuchu całej afery, Krzysztof Lekstan zniknął z social mediów, a w sieci umieścił jedynie nagranie, na którym udzielił kilku zdawkowych wyjaśnień. Tematem zajęły się również popularne na Youtube kanały commentary, wśród nich Sylwester Wardęga czy Revo.

Niedługo później, na Instagramie Leksia ukazało się ogłoszenie, gdzie influencer zawiadamia o swoich planach na przyszłość. Okazuje się, że po roku współpracy z Team X zdecydował się odejść od grupy. Na pewno, wiele wspólnego ma z tym napięta sytuacja wobec jego osoby.

Leksiu Team X
Oświadczenie Leksia

W sieci zaczęły się także pojawiać głosy, iż decyzja Leksia nie jest do końca samodzielna. Mianowicie, niektórzy spekulują, że musiał się tak zachować ze względu na sugestie agencji, z którą współpracuje.

Niewątpliwie, cała sprawa może odbić się na dalszej karierze w sieci Lekstana, jeśli zdecyduje się do niej powrócić.

A wy, co myślicie o odejściu Leksia z Teamu X?

źródło: Instagram Leksia

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej